Zhubněte navždy

Když ne teď, tak kdy?
Zjistěte, jak výjimečný systém nabízíme.

Více informací

Pro děti to nejlepší

78 % dětí zůstane obézních
i v dospělosti. Dejte svým dětem šanci
na zdravou hmotnost a lepší život.

Více informací

Sport, sport, sport!

Vyšší sportovní výkon lze významně
podpořit optimální skladbou
stravovacího plánu a to je věda.

Více informací

Správná váha,
o tu jde

Někdy je potřeba přibrat.
Kdo to nezažil, neví,
jak je to složité.

Více informací

Tady začíná úspěch

Každému dáme šanci na neobyčejný příběh

Lilia Danielova

Po porodu jsem přibrala 15 kg, sama jsem zkoušela zhubnout ale nešlo to. Potřebovala jsem vedení a vysvětlení, jak se správně stravovat.

Již dlouho jsem nebyla se sebou spokojená. Necítila jsem se dobře a nelíbilo se mi, jak vypadám. Po zdravotní stránce to taky nebyla žádná sláva, měla jsem vysoký krevní tlak a bolela mě dost kolena, celkově jsem měla problémy s klouby. Hlavně když jsem někam šla pěšky, tak jsem to dost pociťovala. Dříve jsem neměla s váhou problémy, všechno začalo až po porodu. Jakmile jsem přestala kojit...

Má specialistka
Svět zdraví

Dagmar Dufková

-8 kg
6  měsíců
Poradna
Svět zdraví Vyškov
Více

Miloslava Luštincová

Zmizelo mi 14 kg, to je 56 kostek másla.

A je to tady. Rok hubnutí je za mnou a s ním zmizelo 14 kg mé váhy.   V jednoduchém přepočtu je to 56 kostek másla. Je to hodně, nebo málo? Velký dík patří Světu zdraví v Jičíně, zejména specialistce Ing. Šárce Hajské a příjemné recepční Soně Štroblové.

Má specialistka

Šárka Hajská

-14 kg
12  měsíců
Poradna
Svět zdraví Jičín
Více

Miroslav Deák

Už jsem se na sebe nemohl dívat

Bude to už půl roku od toho, co jsem si řekl dost, musím konečně shodit přebytečná kila. Už jsem se na sebe nemohl dívat, zadýchával jsem se, špatně se mi pohybovalo a číslo na váze stále rostlo. Měl jsem 98,5kg a začal jsem se  ve svém vlastním těle cítit strašně . Rozhodl jsem se navštívit Svět zdraví. Překvapil mě přístup velice ochotného a příjemného personálu. Specialistka...

Má specialistka

Miroslava Baslová

-13 kg
6  měsíců
Poradna
Svět zdraví Havířov
Více

Miloslava Adamová

Po 40. se vše v těle začalo měnit a já pořád tloustla a přidaly se zdravotní problémy

Je mi 60let,nikdy jsem neměla problém s nadváhou, jako mladá jsem vážila kolem 60kg. Fyzicky náročná práce dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, žádné zdravotní problémy. Okolo 40 roku jsem změnila zaměstnání, na příjemné koníčky už nebyl čas a má postava se začala pomalu měnit. Přibývala jsem na váze. Zkoušela jsem dělenou stravu - moc nepomohlo, nevydržela jsem u toho. Zkusila jsem po domácku...

Má specialistka

Eliška Hrušková

-9 kg
6  měsíců
Poradna
Svět zdraví České Budějovice
Více

Jiří Kettner

Dnes už mi zavazování bot nedělá problém a klouby mě přestávají bolet.

Jelikož jsem měl v říjnu minulého roku oslavit jubileum (vstoupil jsem do puberty stáří :)), začal jsem v létě hodnotit svůj dosavadní život. Toho, že mám nějaké to kilo navíc, že se mi špatně zavazují boty, že jsem zadýchaný a bolí mě klouby, jsem si byl vědom. Ale také jsem věděl, že mi chutná… Naordinovat si dietu sám a nebýt nikým zkontrolován, je po týdnu odsouzeno k nezdaru. Na internetu...

Má specialistka

Hana Králová

-8 kg
6  měsíců
Poradna
Svět zdraví Valašské Meziříčí
Více

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

373 968
zhubnutých kilogramů
85
poraden
199
specialistů
Napsali o nás

Je to k nám blízko

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč.

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Prémiové doplňky SUNKINS

"Celkovou péči o zdraví a správnou výživu našich klientů doplňujeme nabídkou prémiových potravních doplňků od firmy SUNKINS. Ty patří k absolutní špičce na trhu a vám umožňují snáze a rychleji dosáhnout požadovaných cílů.

Vhodné doplňky vždy volí výživový specialista, a to podle individuálních potřeb každého klienta s maximálním důrazem na výsledky diagnostiky a případně biochemického rozboru krve."


Více produktů