SUNKINS a.s. Česká Lípa

Hrnčířská 2985

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Hrnčířská 2985
47001 Česká Lípa

tel.: 776 800 875
E-mail: ceska.lipa@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:30 - 17:00
úterý 8:30 - 17:00
středa 8:30 - 17:00
čtvrtek 8:30 - 17:00
pátek 8:30 - 17:00
sobota dle domluvy
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Vladimír Jalovecký

Kvůli bolesti kyčle jsem se nemohl moc hýbat. Kila začala přibývat

Od mládí sportuji, ale na začátku roku 2016 mě začala bolet pravá kyčel a musel jsem přestat sportovat. Od podzimu 2016 se zdravotní stav zhoršoval, a proto jsem se hýbal jen minimálně. Strava zůstala stejná, ale váha se stále zvyšovala. Moje paní mě poslala do Světa zdraví, abych se sebou začal něco dělat. Začal jsem zdravěji jíst a více chodit pěšky Chtěl jsem zhubnout...

-10 kg
6  měsíců
Více

Dagmar Husáková

Až na prahu padesátky jsem poznala ten pocit, kdy jsem opravdu spokojená sama se sebou

...tak jsem konečně tam, kde jsem chtěla být! :) Ale vezmu to od začátku... Trvalo mi rok, než jsem se rozhoupala Jako většina žen, tak i já jsem měla pár pokusů o zhubnutí. Ale nikdy jsem pořádně nevěděla, jak na to. Vždy se mi váha vrátila na tu původní a z toho jsem byla trochu rozladěná. Přála jsem si "jít někam" na celkové vyšetření, aby mi odborník řekl, jak se správně stravovat a...

-6 kg
6  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů