Svět zdraví

Janského 469/8

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Janského 469/8
77900 Olomouc

tel.: 770 173 300
E-mail: olomouc.janskeho@svet-zdravi.cz

Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 07:00–16:00
úterý 08:30–17:30
středa 11:00–19:00
čtvrtek 08:30–17:30
pátek 07:30–15:30
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Alena Benešová

Změnila jsem oblečení o 3 konfekční velikosti a můj život začal být krásnější a veselejší

Jmenuji se Alena a je mi 64 let. Za celý život jsem vyzkoušela spoustu diet a triků jak zhubnout, vždy následoval neoblíbený JOJO efekt. Můj příběh tedy začíná dne 17.10. 2016, kdy jsme se rozhodla, že zde na tomto světě chci ještě nějakou dobu být, užívat si vnoučat, a chci se cítit dobře. Odhodlala jsem se a navštívila jsme Svět zdraví. Dokonce se mi podařilo pár týdnů toto moje tajemství...

Má specialistka

Debefová Miroslava

-19 kg
12  měsíců
Více

Zdenka Terrichová

Hubnutí ve Světe zdraví bylo zcela přirozené

Do 45 let jsem si váhu udržovala v mezích normy docela snadno, postupem času jsem se pomalu, ale jistě dostávala za hranici 60 kg. Když mi ručička na váze ukázala v 54 letech při výšce 156 cm 75 kg, měla jsem bolesti v kyčli a zadýchávala jsem se při rychlejší chůzi, řekla jsem si, že mi tělo jasně dává najevo nespokojenost .Dostala se mi do rukou "krabičková dieta". Plánovala jsem si...

Má specialistka

Monika Kopecká

-8 kg
6  měsíců
Více

Kristýna Vozáková

Proměna se Světem zdraví

S váhou bojuji už od dětství. Neustále jsem zkoušela nové a nové diety, ale u každé diety jsem vydržela maximálně měsíc, jelikož se neobjevily takové výsledky, jaké bych si představovala. Že s tím vším už konečně musím začít bojovat, jsem si uvědomila v momentě, kdy ručička váhy ukázala 88 kg a já se cítila neustále strašně unavená a bez energie. O Světě zdraví jsem se...

Má specialistka

Monika Kopecká

-7 kg
6  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů