Svět zdraví Jesenice

Na Ochoze 474

Naši poradnu najdete v komerční zóně (Lidl, Albert, DM, Bambule) v Jesenici u Prahy. Oficiálně máme otevřeno v pracovní dny od 9 do 17 hodin, ale umíme otevřít i jindy, abychom vám vyšli vstříc.

Když vyplníte objednávku níže, tak vám co nejdříve zatelefonuje naše asistentka, aby s vámi domluvila termín návštěvy. A ona vás též uvítá v naší poradně, až k nám přijdete.

Naše výživové specialistky se vás pak ujmou po odborné stránce. Ochotně vyslechnou, co vás k nám přivádí a co vás trápí, a pokusí se najít optimální řešení.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další. Ukážeme vám, s čím vším vám můžeme pomoci.

V naší poradně děláme maximum pro to, abyste se tu cítili jako doma a společně jsme dosáhli vašich vysněných cílů. Ať už potřebujete zhubnout, přibrat nebo chcete být zkrátka zdraví a fit – společně toho můžeme dosáhnout.

Máme mnoho spokojených klientů a klientek, a to nám dělá radost. Váš úspěch bereme velmi osobně. Navštivte nás a sami se přesvědčte, že naše služby jsou pro vás ideální řešení.

Kontakt

Adresa:
Na Ochoze 474
Ve dnech 23.-24.10.2019 je poradna uzavřena.
25242 Jesenice u Prahy

tel.: 774 791 174
E-mail: jesenice@nutriadapt.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí ZAVŘENO
úterý 9:00 - 17:00
středa 9:00 - 17:00
čtvrtek 9:00 - 17:00
pátek 9:00 - 15:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Pečují o vás

Opravdové příběhy z naší poradny

Lucie Lukášková

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví v Jesenici

Do Světa zdraví jsem přišla s tím, že chci trvale zhubnout a udržet si váhu napořád. S pomocí milé výživové poradkyně Mileny Šlechtové jsem začala jíst pravidelně (kupodivu mnohem víc než předtím), správně, dodržovat pitný režim a jak zvládnout nějaké to "hřešení" :-). Za 6 měsíců mám dole 15kg a chci ještě nějaké to kilo zhubnout. Zmizely problémy se zácpou, dýcháním (lepší výsledky astmatu) a...

Má specialistka
Svět zdraví

Milena Šlechtová

-12 kg
12  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

537 575
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů