Svět zdraví Jičín

Pod Koželuhy 591

Milé klientky, milí klienti, dne 31. 12. 2018 bude poradna z důvodu dovolené zavřena. Přejeme vám krásné svátky a těšit se na vás budeme opět 2. 1. 2019.

Zveme vás do naší poradny v ulici Pod Koželuhy, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta, CSc. a provedeme vám základní diagnostiku těla na profesionálním přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Budete-li mít zájem, změříme vám také, do jaké míry je váš organismus schopen zvládat stres.

Stačí vyplnit formulář. Ostatní je na nás

Vyplňte kontaktní formulář níže a naše asistentka vám co nejdříve zavolá a domluví s vámi termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na vás!

Problém je problémem jen do té doby, než ho začneme řešit

Budeme dělat to nejlepší, co umíme, abychom vám pomohli získat, a následně si i udržet, optimální váhu a fyzickou kondici. A vy si pak budete moci užívat radost ze života každý den. Můžete nás samozřejmě navštívit i v případě, že potřebujete poradit s výživou při sportu nebo s výživou vašich dětí. Naši výživoví specialisté vám pomohou vyřešit váš problém, ať je více či méně závažný.

Víme, že máme v rukou efektivní know-how, které nám na této cestě pomáhá. A my ho budeme rádi šířit dál. Víme také, že jeho správným používáním se váš pracovní i osobní život může stát ještě lepším a naplněnějším. A v tom vám budeme aktivně pomáhat.

Z každé vaší koruny jde část na dobrou věc

Snažíme se pomáhat nejen našim klientům, ale podporujeme také spolek Pes pomůže. Jeho posláním je zajištění asistenčních, vodicích a terapeutických psů pro lidi trpící zdravotním postižením, které je v různé míře omezuje a neumožňuje jim žít plnohodnotným životem. Lidé z tohoto spolku pomáhají také lidem, kteří jsou z různých důvodů upoutáni na vozíček či lůžko nebo musí dlouhodobě pobývat v ústavní péči.
Z každého programu, který si naši klienti zakoupí, tak přispíváme postiženým a znevýhodněným lidem na pořízení vhodných psů nebo jejich vlastní chov, případně odchov.

Kontakt

Adresa:
Pod Koželuhy 591
506 01 Jičín

tel.: 734 141 451
E-mail: jicin@svet-zdravi.cz

Web
Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:30-17:00
úterý 8:30-17:00
středa 8:30-17:00
čtvrtek 8:30-17:00
pátek 8:30-17:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Stanislav Soukup

Plánované zhubnutí o 15 kg jsem i překročil, takže ještě jednou děkuji.

Již po první měsíci byly výborné výsledky Je tomu téměř rok, co jsem viděl na Facebooku reklamu Světa zdraví. Po krátké úvaze jsem se rozhodl zavolat na telefonní číslo. Profesionálním a velmi příjemným hlasem se mně ozvala paní Soňa Štroblová a domluvila mně 1. schůzku. Hned po 1. schůzce oceňuji profesionální přístup výživové poradkyně. Již po prvním měsíci byly výborné výsledky. Po...

Má specialistka

Pavla Jirošová

-17 kg
12  měsíců
Více

Alena Polmanová

Nyní se cítím lehčí, spokojenější a ještě jsem něco udělala pro své klouby.

V každém věku se dá něco změnit k lepšímu Po zjištění, že existuje někdo, kdo zvedá ženám sebevědomí a mění život k lepšímu, jsem se i já rozhodla něco pro sebe udělat a Svět zdraví navštívit. Dala jsem si slib snížit váhu alespoň o 9 kg. Za půl roku jsem dosáhla svého cíle. Nyní se cítím lehčí, spokojenější a ještě jsem něco udělala pro své klouby. Musím ale dodat, že by se to bez dozoru...

Má specialistka

Šárka Hajská

-9 kg
6  měsíců
Více

Lenka Junková

Cítím se mnohem lépe.

Nevěděla jsem, jak to přibývání na váze zastavit Využít nabídky Světa zdraví na měření a následnou konzultaci jsem se rozhodla v době, kdy jsem byla sama ze sebe nešťastná. Během 2 let jsem nabrala zhruba 20 kg a číslo na váze mělo i nadále snahu být vyšší a vyšší. Nebylo mi dobře na těle ani na duši, přitom jsem neměla pocit, že bych se přejídala nebo byla naprostý pecivál. Nikdy jsem si...

Má specialistka

Petra Henychová

-12 kg
12  měsíců
Více

Zdeněk Jebavý

Povedlo se mi dát dolů 6 kg.

Krevní tlak se mi zoptimalizoval Do Světa zdraví v Jičíně mne přivedla manželka v prosinci roku 2017. Léčím se s vysokým tlakem, byla mi naměřena vysoká hodnota vnitřního tuku, slabé kosti a výstražný stav cév. Během devíti měsíců jsem udělal změny ve svém jídelníčku, naučil se, co mám kdy jíst. Povedlo se mi dát dolů 6 kg a ačkoliv jsem byl na začátku programu s váhou celkem spokojený, jsem...

Má specialistka

Pavla Jirošová

-6 kg
6  měsíců
Více

Dana Janečková

Díky Světu zdraví se mi to povedlo.

Chtěla jsem lépe vypadat Chtěla jsem zhubnout hlavně ze zdravotního důvodu. Také jsem se chtěla cítit dobře a lépe vypadat. Díky Světu zdraví se mi to povedlo. Děkuji.

Má specialistka

Šárka Hajská

-30 kg
12  měsíců
Více

Vlasta Pinkasová

Energie se mi navýšila.

Doporučuji navštívit Do Světa zdraví jsem přišla kvůli únavě a úpravě jídelníčku. Naučila jsem se zařazovat takové druhy bílkovin, které nezatěžují trávení. Energie se mi navýšila a za 3 měsíce jsem dala dolů 10 cm v pase a 3 cm přes boky. Vše proběhlo k mé spokojenosti, doporučuji navštívit.

Má specialistka

Pavla Jirošová

-3 kg
3  měsíce
Více

Anita Hermochová

Netrápím se v posilovně, ale střídám hlavně chůzi, běh a plavání a kila jdou dolů.

Podařilo se mi najít rovnováhu v mém jídelníčku   Už delší dobu jsem bojovala s nadváhou. Jednou se mi sice podařilo zhubnout, ale dostavil se jojo efekt. Náhodou jsem získala poukaz na úvodní konzultaci do Světa zdraví a výsledky mě docela vyděsily. Rozhodla jsem se, že konečně s přebytečnými kily zatočím a tentokrát vše provedu správně.   Miluji jídlo, tak jsem se toho trochu...

Má specialistka

Petra Henychová

-11 kg
6  měsíců
Více

Hana Chaloupecká

Díky laskavému přístupu a ochotné péči se mi podařilo snížit váhu o téměř 13 kg

Rozhodla jsem se, že to zkusím Tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Nevěřila jsem, že po celoživotních dietách se mi v 61 letech podaří udělat něco s nadbytečnými kily. Při výšce 160 cm jsem vážila necelých 83 kg. Podařilo se mi snížit váhu Díky laskavému přístupu a ochotné péči paní Ing. Šárky Hajské se mi podařilo snížit váhu o téměř 13 kg, obvod boků zmenšit o 13 cm, snížit metabolický věk...

Má specialistka

Šárka Hajská

-13 kg
3  měsíce
Více

Helena Macounová Vykouková

Za 12 měsíců se mi podařilo snížit tuky o 10 kg (40 kostek másla :-) )

Byla jsem zvědavá, jak dopadnou výsledky    O hubnutí pod odborným vedením jsem uvažovala již delší dobu. Manžel přinesl z práce voucher ze Světa zdraví, tak jsem byla zvědavá, jak dopadnou výsledky. Nakonec jsme se s mojí výživovou specialistkou Petrou Henychovou domluvily na ročním programu.    Pracovaly jsme na zlepšení mého stravovacího režimu   Hned ze...

Má specialistka

Petra Henychová

-8 kg
3  měsíce
Více

Miroslav Charamza

Přestala mne bolet kolena, pálit žáha a cítil jsem se celkově lépe.

Dobrý den, v létě v roce 2017 jsem se v naší firmě dozvěděl o možnosti asistovaného hubnutí ve Světě zdraví. Protože jsem svůj stav chtěl již dříve řešit, ale nevěděl jsem, na koho se obrátit, tak jsem to vzal jako výzvu a 4. 7. 2017 jsem navštívil pobočku v Jičíně, abych se o jejich programu dozvěděl více. Nedobré výsledky mne nepřekvapily Na první návštěvě mi provedli prvotní měření...

Má specialistka

Petra Henychová

-15 kg
12  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů