Svět zdraví Jičín

Pod Koželuhy 591

Zveme vás do naší poradny v ulici Pod Koželuhy, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta, CSc. a provedeme vám základní diagnostiku těla na profesionálním přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Budete-li mít zájem, změříme vám také, do jaké míry je váš organismus schopen zvládat stres.

Stačí vyplnit formulář. Ostatní je na nás

Vyplňte kontaktní formulář níže a naše asistentka vám co nejdříve zavolá a domluví s vámi termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na vás!

Problém je problémem jen do té doby, než ho začneme řešit

Budeme dělat to nejlepší, co umíme, abychom vám pomohli získat, a následně si i udržet, optimální váhu a fyzickou kondici. A vy si pak budete moci užívat radost ze života každý den. Můžete nás samozřejmě navštívit i v případě, že potřebujete poradit s výživou při sportu nebo s výživou vašich dětí. Naši výživoví specialisté vám pomohou vyřešit váš problém, ať je více či méně závažný.

Víme, že máme v rukou efektivní know-how, které nám na této cestě pomáhá. A my ho budeme rádi šířit dál. Víme také, že jeho správným používáním se váš pracovní i osobní život může stát ještě lepším a naplněnějším. A v tom vám budeme aktivně pomáhat.

Z každé vaší koruny jde část na dobrou věc

Snažíme se pomáhat nejen našim klientům, ale podporujeme také spolek Pes pomůže. Jeho posláním je zajištění asistenčních, vodicích a terapeutických psů pro lidi trpící zdravotním postižením, které je v různé míře omezuje a neumožňuje jim žít plnohodnotným životem. Lidé z tohoto spolku pomáhají také lidem, kteří jsou z různých důvodů upoutáni na vozíček či lůžko nebo musí dlouhodobě pobývat v ústavní péči.
Z každého programu, který si naši klienti zakoupí, tak přispíváme postiženým a znevýhodněným lidem na pořízení vhodných psů nebo jejich vlastní chov, případně odchov.

Kontakt

Adresa:
Pod Koželuhy 591
506 01 Jičín

tel.: 734 141 451
E-mail: jicin@svet-zdravi.cz

Web
Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:30-17:00
úterý 8:30-17:00
středa 8:30-17:00
čtvrtek 8:30-17:00
pátek 8:30-17:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Stanislav Zahradník

Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem

   Můj příběh je prostý a  vyjádřil bych ho slovy Julia Ceasera,  která pronesl po rychle vyhrané bitvě proti pontskému králi Farnakovi v roce 47 př. n. l. „Veni , vidi, vici“ - přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. Zbavil jsem se 30 kg a 20 cm v pase.   Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří mne podporovali, starali se o  mne, vedli mne a směrovali na cestu...

Má specialistka

Pavla Jirošová

-30 kg
3  měsíce
Více

Stanislav Zahradník

Zbavil jsem se 30 kg a 20 cm v pase.

Můj příběh je prostý a vyjádřil bych ho slovy Julia Ceasera, která pronesl po rychle vyhrané bitvě proti pontskému králi Farnakovi v roce 47 př. n. l. „Veni , vidi, vici“ - přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. Zbavil jsem se 30 kg a 20 cm v pase. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří mne podporovali, starali se o  mne, vedli mne a směrovali na cestu zdravého životního stylu.

Má specialistka

Pavla Jirošová

-30 kg
Více

Barbora Urbanová

Za půl roku jsem shodila více než 8 kg, 12 cm v pase a 11 cm přes boky.

Zdravím všechny, co tohle právě čtou. Do Světa zdaví jsem se dostala přes poukaz, který jsem dostala od kamarádky, která tam také chodí. Už delší dobu jsem se sebou chtěla něco dělat a tohle byla příležitost, jak začít. Domluvili jsme první sezení, na kerém jsem se dozvěděla, co se bude dít a jak vše bude probíhat. Díky paní Petře Henychové, která se mě ujala a sestavila mi jídelníček...

Má specialistka

Petra Henychová

-8 kg
6  měsíců
Více

Zuzana Pikorová

Dnes vážím 78 kg a těším se na další spolupráci a že porazím další kulaté číslo.

Jak jsem se dostala k hubnutí se Světem zdraví? Celkem náhodou. Pokoušela jsem se zhubnout už pár let, začalo to před 9 lety, kdy se narodila moje první dcera. V těhotěnství jsem nabrala 22 kg. Po porodu jsem zhubla 10 kg, ale během necelého roku jsem je měla zpátky, takže jsem vážila při výšce 172 cm/87 kg. Navštívila jsem lékaře, aby mi poradil, jak zhubnout, nechtěla jsem držet nesmyslné...

Má specialistka

Pavla Jirošová

-6 kg
6  měsíců
Více

Renata Petráčková

Dosáhla jsem krásného výsledku – úbytku 10 kg a 15 cm v pase - a nelituji, že jsem do toho šla.

Jmenuji se Renata a do Světa zdraví jsem dostala poukaz. Nebyla jsem vůbec rozhodnutá, že půjdu dál do programu. Ale díky výborné specialistce, pí. Petře Henychové a vysvětlení všech bodů ze základní analýzy jsem se rozhodla, že to zkusím. Dle jejich rad jsem změnila jídelníček, začala jsem jíst pravidelně, větší porce i 5x denně, a přesto jsem hubla. Omezila jsem sacharidy a nezdravé tuky a...

Má specialistka

Petra Henychová

-10 kg
6  měsíců
Více

Lenka Dušková

Nyní po šesti měsících vážím o 16,5 kg méně, ubylo 16 cm v pase a 18 cm přes boky.

Ze zdravotních důvodů mi moje lékařka doporučila zhubnout. Měla jsem vysoký krevní tlak a léčila jsem se s nedomykavostí srdeční chlopně. Navíc jsem dostala v zaměstnání voucher do Světa zdraví, takže jsem této možnosti využila a dorazila na konzultaci. Byla jsem především zvědavá, jak dopadnu. Výsledky mě nepříjemně překvapily, a tak jsem se rozhodla to řešit. S mojí specialistkou jsme se...

Má specialistka

Petra Henychová

-17 kg
6  měsíců
Více

Vladimíra Špicarová

Díky dobrým radám Šárky Hajské se mi podařilo zhubnout 15 kg.

Při návštěvě lékaře jsem se dozvěděla, že bych měla do operace zhubnout  5 – 10 kg. Termín operace byl za půl roku. Tou dobou jsem již byla objednána do Světa zdraví,  a tak mé odhodlání něco pro sebe udělat, bylo jednoznačné.  Díky dobrým radám Šárky Hajské  se mi podařilo zhubnout 15 kg.  

-15 kg
6  měsíců
Více

Stanislav Soukup

Plánované zhubnutí o 15 kg jsem i překročil, takže ještě jednou děkuji.

Již po první měsíci byly výborné výsledky Je tomu téměř rok, co jsem viděl na Facebooku reklamu Světa zdraví. Po krátké úvaze jsem se rozhodl zavolat na telefonní číslo. Profesionálním a velmi příjemným hlasem se mně ozvala paní Soňa Štroblová a domluvila mně 1. schůzku. Hned po 1. schůzce oceňuji profesionální přístup výživové poradkyně. Již po prvním měsíci byly výborné výsledky. Po...

Má specialistka

Pavla Jirošová

-17 kg
12  měsíců
Více

Alena Polmanová

Nyní se cítím lehčí, spokojenější a ještě jsem něco udělala pro své klouby.

V každém věku se dá něco změnit k lepšímu Po zjištění, že existuje někdo, kdo zvedá ženám sebevědomí a mění život k lepšímu, jsem se i já rozhodla něco pro sebe udělat a Svět zdraví navštívit. Dala jsem si slib snížit váhu alespoň o 9 kg. Za půl roku jsem dosáhla svého cíle. Nyní se cítím lehčí, spokojenější a ještě jsem něco udělala pro své klouby. Musím ale dodat, že by se to bez dozoru...

-9 kg
6  měsíců
Více

Lenka Junková

Cítím se mnohem lépe.

Nevěděla jsem, jak to přibývání na váze zastavit Využít nabídky Světa zdraví na měření a následnou konzultaci jsem se rozhodla v době, kdy jsem byla sama ze sebe nešťastná. Během 2 let jsem nabrala zhruba 20 kg a číslo na váze mělo i nadále snahu být vyšší a vyšší. Nebylo mi dobře na těle ani na duši, přitom jsem neměla pocit, že bych se přejídala nebo byla naprostý pecivál. Nikdy jsem si...

Má specialistka

Petra Henychová

-12 kg
12  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

506 467
zhubnutých kilogramů
93
poraden
205
specialistů