Svět zdraví Jičín

Pod Koželuhy 591

Zveme vás do naší poradny v ulici Pod Koželuhy, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta, CSc. a provedeme vám základní diagnostiku těla na profesionálním přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Budete-li mít zájem, změříme vám také, do jaké míry je váš organismus schopen zvládat stres.

Stačí vyplnit formulář. Ostatní je na nás

Vyplňte kontaktní formulář níže a naše asistentka vám co nejdříve zavolá a domluví s vámi termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na vás!

Problém je problémem jen do té doby, než ho začneme řešit

Budeme dělat to nejlepší, co umíme, abychom vám pomohli získat, a následně si i udržet, optimální váhu a fyzickou kondici. A vy si pak budete moci užívat radost ze života každý den. Můžete nás samozřejmě navštívit i v případě, že potřebujete poradit s výživou při sportu nebo s výživou vašich dětí. Naši výživoví specialisté vám pomohou vyřešit váš problém, ať je více či méně závažný.

Víme, že máme v rukou efektivní know-how, které nám na této cestě pomáhá. A my ho budeme rádi šířit dál. Víme také, že jeho správným používáním se váš pracovní i osobní život může stát ještě lepším a naplněnějším. A v tom vám budeme aktivně pomáhat.

Z každé vaší koruny jde část na dobrou věc

Snažíme se pomáhat nejen našim klientům, ale podporujeme také spolek Pes pomůže. Jeho posláním je zajištění asistenčních, vodicích a terapeutických psů pro lidi trpící zdravotním postižením, které je v různé míře omezuje a neumožňuje jim žít plnohodnotným životem. Lidé z tohoto spolku pomáhají také lidem, kteří jsou z různých důvodů upoutáni na vozíček či lůžko nebo musí dlouhodobě pobývat v ústavní péči.
Z každého programu, který si naši klienti zakoupí, tak přispíváme postiženým a znevýhodněným lidem na pořízení vhodných psů nebo jejich vlastní chov, případně odchov.

Kontakt

Adresa:
Pod Koželuhy 591
506 01 Jičín

tel.: 734 141 451
E-mail: jicin@svet-zdravi.cz

Web
Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:00-17:00
úterý 8:00-17:00
středa 8:00-17:00
čtvrtek 8:00-17:00
pátek 8:00-15:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Hana Krauseová

Nikdy není pozdě začít na sobě pracovat

Střídmá strava na vše nestačila Ve věku, kdy šla moje maminka do důchodu, jsem já změnila zaměstnání na sedavé. Již několik let předtím jsem se snažila "střídmou" stravou udržovat svoji váhu. Když se ale číslo na váze blížilo ke 100 kg, začala jsem se snažit více a shodila 5 kg. Tak tomu ovšem bylo pouze do Vánoc.. Nový životní styl mi vyhovuje V té době jsem se rozhodla využít akce...

Má specialistka

Pavla Jirošová

-9 kg
6  měsíců
Více

Zdeněk Fejfar

Přivedly mě především zdravotní problémy

Stravu jsem řešil již od svých 15 let Do Světa zdraví jsem přišel především proto, abych si ujasnil, zda mnou nastavená strava, je ta správná cesta ke snížení hladiny celkového a LDL cholesterolu. Svoji stravu jsem řešil od svých 15. let, kdy mi byla diagnostikovaná Familiární hypercholesterolémie. Za ta léta jsem měl něco naučeného, ale přišlo mi to již stereotypní. Chtěl jsem zjistit, jestli...

Má specialistka

Petra Henychová

-7 kg
6  měsíců
Více

Jaroslav Vondráček

Společně s hubnutím jsem si zlepšil i zdravotní stav.

Do Světa zdraví jsem se přihlásil poprvé v listopadu 2018, kdy jsem si vyslechl všechny diagnostiky, jelikož jsem ale věřil, že redukci zvádnu sám, na žádné konkrétní péči jsme se tenkrát nedomluvili. Po 10 měsících jsem dorazil na kontrolní převáženení. Ačkoliv jsem se po celou tu dobu v jídle hlídal a přidal pohyb, výsledky nebyly lepší. Domluvili jsme se tedy již na spolupráci.   Když...

Má specialistka

Petra Henychová

-7 kg
6  měsíců
Více

Dagmar Šimůnková

Ubylo mi přes pas a boky 10 centimetrů

Dlouho jsem si váhu dokázala udržet. Mé ,,vrcholné období“ bylo v prosinci 2011, kdy jsem vážila 94 kg. Pak se mi podařilo, metodou pokus omyl, zhubnout a v srpnu 2012 jsem vážila 83 kg. Tuto váhu jsem si udržovala několik let, až jsem v lednu 2018 najednou měla 87 Kg a osobní váha řekla dost a přestala fungovat. V dubnu 2018 jsem si koupila novou - váha byla 84 kg a...

Má specialistka

Petra Henychová

-6 kg
Více

Stanislav Zahradník

Zbavil jsem se 30 kg a 20 cm v pase.

Můj příběh je prostý a vyjádřil bych ho slovy Julia Ceasera, která pronesl po rychle vyhrané bitvě proti pontskému králi Farnakovi v roce 47 př. n. l. „Veni , vidi, vici“ - přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. Zbavil jsem se 30 kg a 20 cm v pase. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří mne podporovali, starali se o  mne, vedli mne a směrovali na cestu zdravého životního stylu.

Má specialistka

Pavla Jirošová

-30 kg
Více

Barbora Urbanová

Za půl roku jsem shodila více než 8 kg, 12 cm v pase a 11 cm přes boky.

Zdravím všechny, co tohle právě čtou. Do Světa zdaví jsem se dostala přes poukaz, který jsem dostala od kamarádky, která tam také chodí. Už delší dobu jsem se sebou chtěla něco dělat a tohle byla příležitost, jak začít. Domluvili jsme první sezení, na kerém jsem se dozvěděla, co se bude dít a jak vše bude probíhat. Díky paní Petře Henychové, která se mě ujala a sestavila mi jídelníček...

Má specialistka

Petra Henychová

-8 kg
6  měsíců
Více

Zuzana Pikorová

Dnes vážím 78 kg a těším se na další spolupráci a že porazím další kulaté číslo.

Jak jsem se dostala k hubnutí se Světem zdraví? Celkem náhodou. Pokoušela jsem se zhubnout už pár let, začalo to před 9 lety, kdy se narodila moje první dcera. V těhotěnství jsem nabrala 22 kg. Po porodu jsem zhubla 10 kg, ale během necelého roku jsem je měla zpátky, takže jsem vážila při výšce 172 cm/87 kg. Navštívila jsem lékaře, aby mi poradil, jak zhubnout, nechtěla jsem držet nesmyslné...

Má specialistka

Pavla Jirošová

-6 kg
6  měsíců
Více

Renata Petráčková

Dosáhla jsem krásného výsledku – úbytku 10 kg a 15 cm v pase - a nelituji, že jsem do toho šla.

Jmenuji se Renata a do Světa zdraví jsem dostala poukaz. Nebyla jsem vůbec rozhodnutá, že půjdu dál do programu. Ale díky výborné specialistce, pí. Petře Henychové a vysvětlení všech bodů ze základní analýzy jsem se rozhodla, že to zkusím. Dle jejich rad jsem změnila jídelníček, začala jsem jíst pravidelně, větší porce i 5x denně, a přesto jsem hubla. Omezila jsem sacharidy a nezdravé tuky a...

Má specialistka

Petra Henychová

-10 kg
6  měsíců
Více

Lenka Dušková

Nyní po šesti měsících vážím o 16,5 kg méně, ubylo 16 cm v pase a 18 cm přes boky.

Ze zdravotních důvodů mi moje lékařka doporučila zhubnout. Měla jsem vysoký krevní tlak a léčila jsem se s nedomykavostí srdeční chlopně. Navíc jsem dostala v zaměstnání voucher do Světa zdraví, takže jsem této možnosti využila a dorazila na konzultaci. Byla jsem především zvědavá, jak dopadnu. Výsledky mě nepříjemně překvapily, a tak jsem se rozhodla to řešit. S mojí specialistkou jsme se...

Má specialistka

Petra Henychová

-17 kg
6  měsíců
Více

Vladimíra Špicarová

Díky dobrým radám Šárky Hajské se mi podařilo zhubnout 15 kg.

Při návštěvě lékaře jsem se dozvěděla, že bych měla do operace zhubnout  5 – 10 kg. Termín operace byl za půl roku. Tou dobou jsem již byla objednána do Světa zdraví,  a tak mé odhodlání něco pro sebe udělat, bylo jednoznačné.  Díky dobrým radám Šárky Hajské  se mi podařilo zhubnout 15 kg.  

-15 kg
6  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů