Asistentka - Mělník

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Reprezentativní vzhled a profesionální vystupování
  • Nadstandardní komunikační dovednosti
  • Profesionální komunikaci po telefonu
  • Kladný vztah ke zdravému životnímu stylu
  • Zákaznicky orientovanou osobnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • Dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a expandující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příjemné a komfortní pracovní prostředí
  • Další firemní benefity

Pracovní náplň

  • Aktivní oslovování klientů a reprezentace firmy
  • Práce na telefonu
  • Vytváření celkového dojmu centra a zázemí nutričním specialistům
  • Obsluha recepce
  • Administrativa pobočky, vedení skladu
  • Vypracovávání pravidelných reportů managementu společnosti
  • Diagnostika klientů včetně stručné interpretace
  • Celková organizace chodu centra

Další informace

  • Místo pracoviště: Mělník
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávání, firemní akce
  • Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
  • Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám Váš životopis s fotografií a průvodním dopisem na emailovou adresu zuzana.koubova@svet-zdravi.cz. Kontaktní osoba: Zuzana Koubová