Asistentka recepce, Praha 8, Karlínské náměstí (hlavní pracovní poměr)

Požadujeme

  • Požadujeme
  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, student VŠ
  • spolehlivost, pracovitost, komunikativnost a vztah k zákazníkovi
  • práce na PC
  • aktivní přístup, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
  • vztah ke zdravému životnímu stylu a výživě výhodou (školení zajištěno)
  • příjemné vystupování
  • ochota a schopnost učit se

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • školení, vzdělávací kurzy
  • práci na HPP, zkrácený úvazek

Pracovní náplň

  • vytváření databáze klientů
  • organizace návštěv klientů
  • organizace chodu poradny

Další informace

  • Místo pracoviště: ul. Sokolovská 30/59, Karlín
  • Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
  • Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
  • Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
  • V případě zájmu zasílejte životopis s fotkou na civrna.s@svet-zdravi.cz