Asistentka - Svět zdraví Praha 4 Chodov

Požadujeme

  • úsměv a příjemné vystupování
  • "musíte mít rádi lidi"
  • prodejní a komunikační dovednosti
  • výborné komunikační dovednosti po telefonu
  • zákaznicky orientovanou osobnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • vztah ke zdravému životnímu stylu a zdravé výživě
  • ochotu a schopnost učit se

Nabízíme

  • dlouhodobý pracovní úvazek
  • práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost v oblasti výživy, hubnutí a zdraví
  • proškolení v systému mateřské společnosti (zdarma)
  • možnost kariérního růstu na poradce výživy
  • příjemné pracovní prostředí
  • plat: 25 000 - 30000

Pracovní náplň

  • zajištění chodu a organizace recepce Světa zdraví
  • základní prvotní konzultace s klienty
  • měření a diagnostiky klientů
  • organizace návštěv klientů
  • Místo pracoviště: Praha 4 Chodov
  • pracovní doba na webu: https://www.svet-zdravi.cz/praha-4-chodov
  • (podmínkou je pracovní doba út, st a čt do 19-20-ti hodin, pá 9-15

Další informace

  • Typ pracovního poměru: pracovní poměr
  • Typ smluvního vztahu: hlavní úvazek (smlouva)
  • Benefity: kariérní růst - propracovaný systém vzdělávání zdarma, bonus na firemní produkty a služby, školení
  • Životopis včetně fota pošlete v jednom souboru ve formátu PDF: pohovor.svetzdravibudejovicka/zavinac/seznam.cz (emailová schránka pro nábor na Prahu 4: Chodov a Budějovická)