Asistentka / recepční - Svět zdraví Praha 9 Stoliňská/Náchodská (hlavní pracovní poměr)

Požadujeme

  • úsměv a příjemné vystupování
  • "musíte mít rádi lidi"
  • prodejní a komunikační dovednosti
  • výborné komunikační dovednosti po telefonu
  • zákaznicky orientovanou osobnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • vztah ke zdravému životnímu stylu a zdravé výživě
  • ochotu a schopnost učit se

Nabízíme

  • práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost
  • proškolení v systému mateřské společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup ihned

Pracovní náplň

  • zajištění chodu recepce Světa zdraví
  • měření a provádění diagnostik složení těla na váze
  • organizace návštěv klientů
  • prodej potravinových doplňků a potravin
  • Místo pracoviště: poradna Stoliňská/Náchodská
  • hlavní pracovní poměr, dlouhodobě

Další informace

  • Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • Benefity: firemní akce, bonus na firemní služby, potraviny a doplňky, školení
  • Životopis včetně profesní profilové fotografie pošlete na email: petra.doubkova@svet-zdravi.cz