Asistentka Světa zdraví v Liberci

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Reprezentativní vzhled a profesionální vystupování
  • Nadstandardní komunikační dovednosti
  • Profesionální komunikaci po telefonu
  • Kladný vztah ke zdravému životnímu stylu
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • Odolnost vůči stresové zátěži
  • Obchodní talent
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se
  • Dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a expandující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příjemný kolektiv
  • Další firemní benefity

Pracovní náplň

  • Vytváření celkového dojmu centra a zázemí nutričním specialistům
  • (přivítání a diagnostika klientů, organizace návštěv klientů, zakládání karet)
  • Celkové vedení chodu recepce
  • Administrativa pobočky, vedení skladu
  • Práce na PC
  • Prodej doplňků na prodejně

  • Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis s fotografií a průvodním dopisem na adresu: sz.health.cermanova@gmail.com