Nová příležitost v zavedené pobočce

Požadujeme

  • Máte jedno z těchto vzdělání: nutriční terapeut, dietní sestra, vzdělání v oblasti výživy nebo certifikace v oblasti výživy (např. Nutris, NutriAcademy apod.).
  • Umíte přijít každý den do práce s radostí a dobrou náladou. Chuť pomáhat druhým nebude Vaše práce, bude to Vaše přesvědčení. Každý člověk, který vstoupí do poradny nás potřebuje. Je jen na Vás, zda se stane i klientem.
  • Samostatnost při řešení pracovních úkolů, schopnost se učit.

Nabízíme

  • Práci, která Vás bude bavit.
  • Práci pro jedničku na trhu.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Měsíční plat dle výsledků 22 - 35 tisíc korun. Chcete si vydělat i víc? Budete to mít jen ve svých rukou.
  • Vlastní asistentku.
  • Intenzivní zaškolení a následně každoroční balík vzdělávání hrazeného zaměstnavatelem.
  • Příjemné pracovní prostředí, malý tým s dobrou energií.
  • Zaměstnanecké výhody na nákup prémiových produktů.

Pracovní náplň

  • Profesionální poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu.
  • Rozvíjet odbornost, kredit a obrat provozovny.
  • Přípravovat individuálních výživové plány pro klienty na základě vyhodnocení jejich zdravotního stavu a potřeb.
  • Následně pečovat o klienty při pravidelných konzultacích.
  • Doplňkový prodej služeb a prémiových produktů.

  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav, s komfortním příjezdem od Benátek, Mnichova Hradiště i Turnova.
  • Plat: 22000 - 35000 Kč/měsíc
  • V případě potřeby umíme vyjít vstříc i zájemcům na IČ nebo částečný úvazek.
  • Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, firemní akce.
  • Chcete tuto příležitost využít a máme o pozici zájem? Svůj životopis a průvodní dopis pošlete na roman.meliska@gmail.com, ozvu se Vám zpátky.