Majitel poradny Česká Lípa

Požadujeme

  • Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Máme propracovanou detailní diagnostiku, sestavujeme individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Nabízíme

  • Partnerství se Světem zdraví se vám vyplatí aneb Proč o této nabídce nepochybovat
  • Jsme jednička na trhu. Tím se nechceme chlubit. Naopak. Být jedničkou je dřina a znamená to odpovědnost vůči našim klientům, franšízantům i zaměstnancům. A podle toho se k nim chováme.
  • Nabízíme kompletně vybavenou, zavedenou a fungující poradnu s teritoriální exkluzivitou. Ušetříte drahocený čas s otevřením vlastní provozovny (cca 2-3 měsíce) a od prvního dne vyděláváte.
  • Získáte možnost samostatného podnikání bez vysokého vstupního kapitálu, možnost seberealizace a uplatnění obchodního talentu v praxi.
  • Máme nejvíce ucelený a propracovaný systém vzdělávání pro vás i vaše zaměstnance v celé České republice. Vaši zaměstnanci si mohou navíc doplnit specializace v oblastech jako je výživa sportovců, dětí, diabetiků apod. Budete se moci opřít o tým předních odborníků v oblasti výživy a lékařství.
  • Centrála svými nepřetržitými aktivitami podporuje prodej služeb i produktů a díky on-line marketingové podpoře vám zajistí dostatek klientů.
  • Na pravidelných setkáních s centrálou si můžete vyměňovat zkušenosti s ostatními majiteli franšíz.
  • Výnos ihned, návratnost vložené investice do 1-2 let při řádném vedení provozovny.

Pracovní náplň

  • Tak neváhejte, napište nám, rádi si s Vámi popovídáme u šálku dobré kávy nebo čaje.