Online specialista

Požadujeme

  • Prokazatelnou hlubší znalost online prostředí.
  • Pracoval/a jste s Google Ads, Sklikem nebo Business Managerem.
  • Dokážete analyzovat data z Google Analytics či jiného analytického nástroje.
  • Zajímáte se o SEO a UX.
  • Dokážete pracovat s grafickými programy a vytvářet kreativy pro kampaně (výhodou).

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Velké výzvy a různorodost.
  • Mimo rozvoj naší sítě poraden v ČR a v zahraničí se budete moci podílet na budování e-shopu, appky či online služeb.
  • Pošlete nám svůj životopis a přijďte se pobavit o možnostech, které Vám nabízíme.

Pracovní náplň

  • Vaším hlavním cílem bude podílet se na růstu počtu leadů, konverzí a objednávek při dodržení předem daných KPI.
  • Budete také často komunikovat s poradnami a vyřizovat agendu spojenou s akvizicí nových klientů.
  • Sáhnete si na SEO, budete řešit konverzní trasy našich klientů, průzkumy spokojenosti a implementaci výsledků.
  • K tomu od nás dostanete veškerý support (texty, landing page, nástroje dle potřeby) a volnost dělat věci po svém.
  • Dáme Vám příležitost výměnou za odpovědnost.

  • Svůj životopis zašlete na: ondrej.merta@svet-zdravi.cz. Těšíme se na Vás!