Poradce výživy/nutriční terapeut poradna Tábor

Požadujeme

  • Znalost problematiky nutričního poradenství
  • Orientace v oboru
  • Zájem o obor (vlastní zkušenost ideální)
  • Odpovídající vzhled - práce v oblasti dietologie, hubnutí, výživy, zdraví

Nabízíme

  • Možnost interního propracovaného nadstavbového školení v rámci výživy, biochemie, psychologie
  • Práci pro stabilní společnost
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dlouhodobý rozvoj a vnitrofiremní vzdělávání v oboru

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • sestavování výživových plánů na základě metabolické typologie KNT (proškolení)
  • doporučování a prodej potravinových doplňků stravy
  • dlouhodobé vedení klientů
  • Link poradny: https://www.svet-zdravi.cz/tabor

  • Životopis, prosím, zasílejte na: dagmar.juskova1@gmail.com
  • Za poradnu děkujeme a těšíme se na novou kolegyni/kolegu.