Výživový specialista Břeclav

Požadujeme

  • vzdělání v oblasti výživy (SŠ/VŠ vzdělání v oboru, SŠ zdravotní sestra, nutriční terapeut, certifikát v oblasti výživy např. NutriCentrum, Nutris, NutriAcademy, ATAC)
  • znalost německého jazyka výhodou né podmínkou
  • zákaznicky orientovanou osobnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • komunikativní a prezentační schopnosti na vysoké úrovni
  • prodejní dovednosti a umění prodat sebe
  • obchodního ducha, vzbudit důvěru v služby a produkty
  • analýza potřeb a jasná orientace na klienta s tahem na branku
  • kladný vztah ke zdravému životnímu stylu a výživě celkově
  • reprezentativní vzhled a profesionální vystupování
  • samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • osobní nasazení dělat svou práci dobře
  • dynamickou osobnost příjemného vystupování
  • ochotu, schopnost učit se a být v oboru nejlepší
  • schopnost empatie
  • odolnost vůči stresu, jen tak tě něco nerozhodí
  • samostatnost a umění se rychle rozhodnout
  • loajalitu a týmového ducha
  • ochota pomáhat a naslouchat
  • aktivní přístup, pečlivost k úkolům a smysl pro pořádek
  • důslednost ve všem na na čem budeš pracovat a vykonávat s plným nasazením a pečlivostí.
  • umění prioritizovat, když se sejde víc úkolů, stanovit správnou prioritu a důležité věci dělat hned, méně důležité vyřešit později

Nabízíme

  • zázemí stabilní a expandující společnosti - jsme jednička na trhu
  • práci ve "zdravém" prostředí, kde se budeme snažit, abyste chodili s úsměvem a rádi
  • místo s inspirativními lidmi v sehraném a dobře fungujícím kolektivu
  • ucelený a propracovaný systém vzdělávání pro naše zaměstnance v celé České republice. Můžeš si doplnit specializace v oblastech, jako je výživa sportovců, dětí, diabetiků apod. Budeš se moct opřít o tým předních odborníků v oblasti výživy a lékařství.
  • Propracovaný systém vyhledávání klientely, na kterém se podílí aktivně celá poradna s vybudovanou databází aktivních a potencionálních klientů.
  • vlastní asistentku, která ti pomůže, aby jsi se mohli naplno věnovat pouze klientům.
  • práci, kdy pomáháte lidem žít zravější a šťastější život
  • jistotu fixní mzdy + odměny.
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • příjemné a komfortní pracovní prostředí
  • další firemní benefity

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
  • průběžné rozvíjení odborných a obchodních znalostí a dovedností
  • příprava individuálních výživových plánů pro klienty na základě vyhodnocení jejich zdravotního stavu a potřeb
  • následná péče o klienty při pravidelných konzultacích
  • doplňkový prodej služeb a prémiových produktů

Další informace

  • Místo pracoviště: Lidická 3411, 690 03 Břeclav
  • Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • Nástup: ihned
  • Plat (hrubá mzda): 119 kč/h + provize
  • Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávání, firemní akce
  • Požadované vzdělání: vzdělání v oblasti výživy (SŠ/VŠ vzdělání v oboru, SŠ zdravotní sestra, nutriční terapeut, certifikát v oblasti výživy např. NutriCentrum, Nutris, NutriAcademy, ATAC)
  • Zadavatel: Jitka Pavková
  • Pokud cítíš, že přesně tohle hledáte, pošli nám svůj životopis s fotografií na adresu: pavkova@svetzdravibreclav.cz Budeme se těšit!
  • Dej o sobě vědět! Těšíme se na Tebe!