Specialista/ka Světa zdraví Žďár nad Sázavou

Požadujeme

  • znalosti na úrovni min. SŠ vzdělání
  • vztah ke zdravému životnímu stylu
  • odborné vzdělání v oboru výživy (minimálně kurs Nutris, Nutri Academy nebo obdobný)
  • ochotu a schopnost učit se
  • aktivitu a samostatnost
  • výborné komunikační schopnosti a zájem o práci s lidmi
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, loajalitu

Nabízíme

  • náročnou a zajímavou práci v dynamicky rostoucí firmě
  • dlouhodobou a perspektivní spolupráci
  • kontinuální odborné vzdělávání v oboru
  • jistotu fixní mzdy + vysoké odměny
  • zajištěnou klientelu

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdravé výživy pro zajištěnou klientelu
  • zpracování osobních výživových plánů pro klienty Světa zdraví dle Metabolické diagnostiky KNT

Další informace

  • Místo pracoviště:Žďár nad Sázavou
  • Plný pracovní poměr, flexibilní pracovní doba
  • V případě zájmu zašlete, prosím, svůj profesní životopis s fotografií na email dostalkovi@centrum.cz . Vybrané uchazeče pozveme na pohovor. Děkujeme!