Hledáme: Specialista/ka výživy Brno Koliště

Požadujeme

  • musíte mít zdravotnické vzdělání související s výživou člověka nebo minimálně akreditovaný kurz výživového poradenství (SŠ/VŠ vzdělání v oboru, SŠ zdravotní sestra, nutriční terapeut, certifikát v oblasti výživy např. NutriCentrum, Nutris, NutriAcademy, ATAC)
  • měli byste mít přehled o současných trendech ve výživě
  • protože nejsme zdravotnické zařízení spolupracující se zdravotními pojišťovnami, neobejdete se bez obchodního ducha a obchodních dovedností
  • musíte být proklientsky orientován/a a komunikativní
  • musíte být schopni pracovat samostatně, analyzovat problémy klienty a hledat jejich řešení a rychle se rozhodovat
  • ochota pracovat dle otevíracích hodin pobočky (tedy 2x v týdnu do 17 hod. a 2x v týdnu do 19 hodin)
  • Výhodou bude, pokud budete mít praxi na podobné pozici a pokud máte zkušenosti s koučingem.

Nabízíme

  • práci v malém přátelském kolektivu
  • 4 týdny dovolené
  • pravidelné vzdělávání v oboru
  • slevu na firemní produkty
  • fixní plat a motivační složku
  • možnost pracovat i na zkrácený úvazek (v takovém případě ale musíte počítat i s pracovní dobou v odpoledních až večerních hodinách)

Pracovní náplň

  • Jako výživový specialista / výživová specialistka budete v úzkém kontaktu s klientem, kterému budete pomáhat najít cestu ke zlepšení zdraví. Majoritní část klientů se soustředí na zhubnutí, ale pomáháme i klientům s opačným problém, dětem nebo nastávajícím maminkám.
  • Klientům budete pomocí sofistikovaných diagnostik a softwaru sestavovat osobní výživové plány a následně je na pravidelných kontrolách provádět cestou ke změně a vytyčenému cíli.

  • Pokud Vás nabídka zaujala a chcete pracovat na sobě a dělat smysluplnou práci, dejte nám o sobě vědět: veronika@antena.cz nebo 605 215 688