Specialista/ka zdraví a dietologie Vyškov

Požadujeme

  • VŠ vzdělání či certifikace v oboru výživy člověka
  • prokazatelné znalosti z oboru zdraví a dietologie
  • kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
  • min. 1 rok praxe v oblasti nutričního poradenství či v obchodní činnosti
  • ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se
  • výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
  • zákaznicky orientovanou osobnost
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu, dynamickou osobnost příjemného vystupování

Nabízíme

  • práci pro novou, dynamicky se rozvíjející společnost
  • nadstandardní finanční ohodnocení (fixní odměna + bonusový systém závislý na dosažených tržbách)
  • práci na zkrácený či hlavní pracovní poměr
  • odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení, odborného růstu a příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
  • průběžné rozvíjení obchodních znalostí a dovedností

Další informace

  • Místo pracoviště: Vyškov
  • Termín nástupu: ihned
  • Typ pracovního poměru: práce na zkrácený úvazek nebo plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
  • Plat: 13 000 – 25 000 Kč/měsíc
  • Benefity: provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení
  • Adresa: Nám. Čsl. armády 447/6 Vyškov
  • Životopis + foto posílejte, prosím, na adresu: jaroslav.stloukal.sz@gmail.com
  • Kontaktní osoba: Jaroslav Stloukal