Nutriční terapeut/výživový poradce Česká Lípa

Požadujeme

  • Podmínkou je jedno z těchto vzdělání - nutriční terapeut, dietní sestra, vzdělání v oblasti výživy nebo certifikace v oblasti výživy např. Nutris, NutriAcademy apod.
  • Každý den do práce přijít s radostí a dobrou náladou. Pomáhat druhým nebude Tvá práce, ale je to Tvé přesvědčení. Každý člověk, který vstoupí do poradny nás potřebuje. Je jen na Tobě, zda se stane i klientem.
  • Samostatnost při řešení pracovních úkolů, schopnost se učit.

Nabízíme

  • Práci, která Tě bude určitě bavit
  • Neustále do Tebe budeme “pumpovat” další a další informace k tomu, aby ses stal(a) opravdovým profíkem v oboru
  • Fajn kolegyně na poradně a férové vedení majitelkou jsou samozřejmostí
  • Práci na hlavní pracovní poměr - pět dní v týdnu
  • Maximální podporu v začátcích i kdykoli později
  • Měsíční plat dle výsledků 20 - 30 tisíc korun. Chceš si vydělat i víc? Záleží to jen na Tobě
  • 20 dnů řádné dovolené
  • Vzdělávací kurzy a semináře
  • Firemní SIM i pro soukromé hovory
  • Zaměstnanecké výhody na nákup prémiových produktů

Pracovní náplň

  • Čeká Tě:
  • - 14denní intenzivní zaškolení na centrále Světa zdraví
  • - Seznámení se způsobem a rozsahem práce na poradně
  • - Příprava individuálních výživových plánů pro klienty na základě vyhodnocení jejich zdravotního stavu a potřeb
  • - Následná péče o klienty při pravidelných konzultacích
  • - Doplňkový prodej služeb a prémiových produktů

  • Měníme životy lidí. Buď při tom s námi! Pokud se chceš dozvědět o naší práci více, tak Tě zvu na čaj nebo kávu, kde Ti ráda vše osobně povím. Pošli mi svůj životopis s fotkou a já se Ti brzy ozvu.