Specialista Svět zdraví Praha 9 Prosek

Požadujeme

  • min. SŠ, VŠ vzdělání výhodou
  • znalost v oboru zdraví a dietologie (licence: Poradce ve výživě, Nutriční specialsita apod., popřípadě zdravotní škola)
  • výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
  • zákaznicky orientovanou osobnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • dynamickou osobnost příjemného vystupování
  • vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
  • ochotu a schopnost učit se

Nabízíme

  • práci pro novou a dynamicky se rozvíjející se společnost na trhu
  • odpovídající ohodnocení (fixní odměna + bonusový systém na základě dosažených tržeb)
  • vlastní asistentku
  • proškolení v systému od mateřské společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu , provádění konzultací a kontrol , zpracování jídelníčků
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny

Další informace

  • Místo pracoviště: Praha
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný nebo částečný úvazek , možnost víkendových služeb
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva , Dohoda o pracovní činnosti ...
  • Plat: 15000 - 30000 Kč/měsíc
  • Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, Firemní akce
  • Požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
  • Zadavatel: Markéta Cemper, marketa@mcsup.cz, telefon: 774791222