Specialista/ka zdraví a dietologie Ostrava

Požadujeme

  • min. SŠ (nutriční terapeut/ka nebo certifikát v oblasti výživy), diplomovaná nutriční terapeutka
  • dynamickou osobnost příjemného vystupování
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu a schopnost učit se

Nabízíme

  • práci pro stabilní společnost
  • dobré finanční ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí
  • dlouhodobý rozvoj a vnitrofiremní vzdělávání v oboru

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • sestavování výživových plánů na základě metabolické typologie KNT (proškolení)
  • doporučování a prodej potravinových doplňků stravy
  • dlouhodobé vedení klientů

Další informace

  • místo pracoviště: Ostrava, Porubská 708/16
  • typ pracovního poměru: práce na plný úvazek, dohodu, příp. VPP
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • plat: 20000 – 26000 Kč/měsíc
  • benefity: firemní akce, provize z prodeje, sleva na firemní produkty, školení
  • kontakt: Kateřina Gsylová, gsylovasz@gmail.com, tel: 778 760 630