Specialistka/ta Světa zdraví v Ústí nad Orlicí

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru výživy, VŠ je výhodou
  • znalosti v oboru zdraví a dietologie (licence: Poradce ve výživě, Nutriční specialista apod., popřípadě zdravotní škola)
  • výborné komunikační schopnosti, zájem o práci s lidmi, obchodní dovednost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, loajalitu
  • aktivní zájem o zdravý životní styl
  • ochotu a schopnost neustále se vzdělávat

Nabízíme

  • práci pro stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost
  • odpovídající ohodnocení (fixní odměna + bonusový systém na základě dosažených výsledků)
  • 20 000,- až - 35 000,-Kč
  • zaškolení a kontinuální vzdělávání v oboru
  • zajištěnou klientelu

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro klienty Světa zdraví
  • zpracování individuálních jídelníčků dle Komplexní nutriční typologie
  • prodej doplňků a individuálních programů

Další informace

  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí
  • Plný pracovní poměr, flexibilní pracovní doba
  • V případě zájmu zašlete, prosím, svůj profesní životopis s fotografií na email dostalkovi@centrum.cz . Vybrané uchazeče pozveme na pohovor. Děkujeme!