Poradce výživy / nutriční terapeutka - Praha 4 Chodov (zkrácený i plný úvazek)

Požadujeme

  • vzdělání min. SŠ (nutriční terapeut), VŠ vzdělání v oblasti výživy výhodou nebo certifikát v oblasti výživy (např.Nutris, NutriAcademy)
  • zájem o obor (žádoucí)
  • znalost v oboru zdraví a dietologie (profesní vzdělávání zajištěno)
  • výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
  • zákaznicky orientovanou osobnost a schopnost dovést klienta k cíli
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • dynamickou osobnost příjemného vystupování
  • vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
  • ochotu a schopnost učit se
  • Životopis včetně aktuálního fota posílejte v jednom souboru ve formátu PDF na mail: petra.doubkova@svet-zdravi.cz.

Nabízíme

  • práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost
  • plat 20 000 - 45 000 Kč podle úvazku
  • práci na pracovní smlouvu/DPP (dle typu a délky úvazku)
  • dlouhodobou spolupráci
  • proškolení v systému mateřské společnosti (zdarma)
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké slevy na služby, potraviny, produkty

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • prodej potravinových doplňků stravy s tím související (omega 3, probiotika, bezlepkové a další potraviny, atd.)

Další informace

  • Místo pracoviště: Praha 4 - Chodov, Hráského 25
  • Typ pracovního poměru: práce na částečný úvazek (hodiny lze vzájemně nastavit) nebo plný Chodov + Budějovická (místo výkonu)
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva/DPP dle délky úvazku
  • Benefity: firemní akce, sleva na firemní produkty, školení