Výživový poradce Liberec

Požadujeme

  • Podmínkou je jedno z těchto vzdělání - nutriční terapeut, dietní sestra, vzdělání v oblasti výživy nebo certifikace v oblasti výživy např. Nutris, NutriAcademy apod.
  • Každý den do práce přijít s radostí a dobrou náladou. Pomáhat druhým nebude Vaše práce, ale Vaše přesvědčení.
  • Samostatnost při řešení pracovních úkolů, schopnost se učit.

Nabízíme

  • Práci, která Vás bude bavit
  • Profesionální, moderní prostředí s individuálním přístupem nejen ke klientům, ale i k zaměstnancům
  • Jistotu fixní mzdy + odměny (cca 15 - 25 000,-)
  • Vzdělávací kurzy a semináře
  • Maximální podporu v začátcích i kdykoli později
  • K ruce dostanete vlastní asistentku, která Vám pomůže, abyste se mohli naplno věnovat pouze klientům.

Pracovní náplň

  • Poradenství v oblasti zdravé výživy pro zajištěnou klientelu
  • Zpracování osobních výživových plánů pro klienty Světa zdraví

Další informace

  • Místo pracoviště: Liberec
  • Plný nebo zkrácený úvazek
  • V případě zájmu zašlete, prosím, svůj profesní životopis s fotografií na email sz.health.cermanova@gmail.com
  • Děkujeme.