Výživový poradce Světa zdraví - Děčín

Požadujeme

  • minimálně SŠ, vzdělání v oblasti výživy podmínkou (alespoň certifikát, kurz)
  • aktivní zájem o zdravý životní styl
  • výborné komunikační schopnosti
  • věříte si
  • jste empatičtí , baví vás pracovat s lidmi a pomáhat lidem
  • jste aktivní, samostatní, zodpovědní, spolehliví

Nabízíme

  • práce, která opravdu dává smysl
  • jistota fixní mzdy + vysoké odměny
  • práci na částečný úvazek
  • fajn kolektiv ; s námi se opravdu nudit nebudete:-)
  • vstupní školení a kontinuální odborné vzdělávání v oboru
  • příjemné a moderní prostředí
  • slevy zaměstnanců na služby a výrobky

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdravé výživy pro zajištěnou klientelu Světa zdraví
  • pravidelné konzultace s klienty
  • práce na PC
  • zpracování individuálních jídelníčků pro klienty Světa zdraví

  • Své profesní životopisy s fotografií zasílejte, prosím, na adresu
  • m.ladax@seznam.cz
  • Mgr.Lada Marečková