Výživový poradce Světa zdraví Teplice

Požadujeme

  • Pro dobrý výkon budete potřebovat:
  • znalosti na úrovni min. SŠ vzdělání
  • vztah ke zdravému životnímu stylu
  • odborné vzdělání v oboru výživy (minimálně kurs Nutris, Nutri Academy nebo obdobný)
  • ochotu a schopnost učit se
  • aktivitu a samostatnost
  • výborné komunikační schopnosti a zájem o práci s lidmi
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, loajalitu

Nabízíme

  • Co Vám můžeme za Vaši dobrou práci nabídnout?
  • náročnou a zajímavou práci v dynamicky rostoucí firmě
  • dlouhodobou a perspektivní spolupráci
  • kontinuální odborné vzdělávání v oboru
  • jistotu fixní mzdy + vysoké odměny
  • zajištěnou klientelu
  • Je libo ještě něco navíc?
  • K ruce dostanete vlastní asistentku, která vám pomůže, abyste se mohli naplno věnovat pouze klientům. Bonusy, provize z prodeje, sleva na výrobky a služby, školení, firemní akce, to vše je samozřejmostí. Čeká na vás profesionální, moderní prostředí s individuálním přístupem nejen ke klientům, ale i k zaměstnancům.

Pracovní náplň

  • Co Vás čeká?
  • poradenství v oblasti zdravé výživy pro zajištěnou klientelu
  • zpracování osobních výživových plánů pro klienty Světa zdraví dle Metabolické diagnostiky KNT

Další informace

  • Místo pracoviště: Teplice
  • Typ pracovního poměru: práce na zkrácený úvazek
  • Oslovila Vás naše nabídka? Pak se těšíme na Vás životopis s fotografií, který můžete zaslat na email cv@svet-zdravi.biz nebo zavolejte na tel. číslo 605 564 665 (kontaktní osoba: Bc. Nikola Kratinová)