Výživový poradce Světa zdraví Valašské Meziříčí

Požadujeme

  • odborné vzdělání jako nutriční terapeut nebo certifikaci v oboru výživy
  • prokazatelné znalosti v oboru zdraví a dietologie (licence výživového poradce Nutris, Nutri Academy, apod., Poradce ve výživě, Nutriční specialista apod., popřípadě zdravotní škola)
  • výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
  • zákaznicky orientovanou osobnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dynamickou osobnost příjemného vystupování
  • aktivitu, samostatnost, zodpovědnost, iniciativnost, loajalitu
  • kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
  • ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se

Nabízíme

  • práci pro dynamicky se rozvíjející společnost
  • odpovídající ohodnocení (fixní odměna + bonusový systém na základě dosažených tržeb)
  • práci na zkrácený či hlavní pracovní poměr
  • odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení a odborného růstu
  • příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro klienty Světa zdraví
  • zpracování individuálních výživových plánů pro klienty Světa zdraví

  • Své profesní životopisy s fotografií zasílejte, prosím, na adresu romana.davidova.sz@gmail.com