Výživový specialista/výživová specialistka pro výživovou poradnu Svět zdraví BEROUN

Požadujeme

  • spolehlivou, pracovitou, komunikativní, empatickou a zákaznicky orientovanou osobnost
  • s obchodním talentem
  • která ráda pomáhá druhým
  • je aktivní, samostatná, flexibilní a loajální
  • má příjemné vystupování, dobrou náladu a úsměv na rtu
  • má vzdělání a znalosti v oboru výživy a zdravého životního stylu
  • je fanynkou zdravého životního stylu a zdravé výživy (žije zdravě podle zásad, které doporučuje)
  • umí pracovat na PC
  • a je ochotná a schopná se stále učit

Nabízíme

  • práci pro jedničku na trhu v oblasti zdravého životního stylu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání - specializace v oblastech jako je výživa sportovců, dětí, diabetiků apod.
  • na práci s klienty nejste sami, můžete se poradit s týmem předních odborníků v oblasti výživy a lékařství
  • příjemné pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci na zkrácený úvazek/HPP (dle dohody)
  • firemní benefity
  • nástup ihned

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti výživy a životního stylu již zajištěné klientele
  • vedení konzultací s klienty
  • příprava individuálních výživových plánů pro klienty na základě vyhodnocení jejich zdravotního stavu a potřeb
  • následná péče o klienty při pravidelných konzultacích
  • komunikace s laboratoří, lékaři
  • prodej služeb, potravinových prémiových doplňků stravy a funkčních potravin

Další informace

  • Místo pracoviště: Beroun
  • Typ pracovního poměru: práce na zkrácený úvazek nebo HPP
  • Plat: fixní mzda + provize z prodeje (15-30.000 Kč)
  • Benefity: sleva na firemní výrobky a služby, vzdělávání, firemní akce
  • Životopis, s fotografií a průvodním dopisem zašlete prosím na emailovou adresu andrea.jelinkova@svet-zdravi.cz