Výživový specialista Zlín

Požadujeme

  • odborné vzdělání či certifikaci v oboru výživy člověka
  • prokazatelné znalosti z oboru zdraví, výživy člověka a pohybu
  • nadstandardní komunikační dovednosti, zákaznicky orientovanou osobnost, obchodního ducha
  • praxe z oblasti nutričního poradenství či obchodní činnosti výhodou, nikoliv podmínkou
  • ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování

Nabízíme

  • práci pro stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost na trhu
  • možnost nadstandardního finančního ohodnocení (fixní odměna + bonusy odvislé od dosažených výsledků)
  • odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení a odborného růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • vlastní kancelář, k dispozici asistentku
  • nástup: ihned
  • práci na zkrácený úvazek (2 dny v týdnu)
  • možnost trvalého uplatnění

Pracovní náplň

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • práce s unikátním patentovaným softwarem
  • sestavování individualizovaných stravovacích plánů
  • práce s výživovými doplňky Světa zdraví
  • komunikace s lékařskou radou Světa zdraví
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny

  • Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám Váš životopis s průvodním dopisem na emailovou adresu romana.davidova.sz@gmail.com. Kontaktní osoba: Romana Davidová