Svět zdraví Praha 8 - Karlín

Sokolovská 59 (metro Florenc nebo Křižíkova)

Máte za sebou už pár pokusů zhubnout?

Nebo uvažujete o hubnutí poprvé?

A věděli jste, že každou jednou dietou si stěžujete tu následující?

Pokud není hubnutí zrovna vaším koníčkem, netrapte více své tělo (a hlavně svou duši). Zhubněte zdravě, bez hladu a definitivně. Máme zde pouze vysokoškolsky vzdělané specialistky, které se s vámi rády podělí o odborné znalosti. Naučíte se ve výživě orientovat a budete znát důvody, proč sáhnout po tom či onom bez slepého dodržování jídelníčku. A věřte, že až v časopise narazíte na „zázračnou“ dietu, už jen s potutelným úsměvem otočíte list.

V naší poradně vás rádi seznámíme s tím, jak náš výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka funguje.

Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte.

Těšíme se na vás!

Kontakt

Adresa:
Sokolovská 59 (metro Florenc nebo Křižíkova)
mezi zastávkou metra Florenc a Křižíkova
186 00 Praha 8

tel.: 734 249 400
E-mail: praha.karlin@nutriadapt.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 10:00-16:00
úterý 9:00-19:00
středa 8:00-17:00
čtvrtek 10:00-19:00
pátek 8:00-14:00

Fotogalerie - Poradna

Pečují o vás

Opravdové příběhy z naší poradny

Lucie H.

"Cíle jsem dosáhla už po necelých třech měsících!"

Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale se svou váhou jsem byla celkem spokojená. Po čtyřicítce ale začala pomalu stoupat a za pět let se zvýšila o 7 kg na 77 kg. Řekla jsem si, že s tím bych už měla něco dělat, než se vyšplhá ještě výš. Mým cílem bylo zhubnout o 7 kg. Ve Světě zdraví to díky mé výživové specialistce Janě Svatošové (a předpokládám, že taky díky mé vlastní disciplíně) šlo velmi...

-11 kg
6  měsíců
Více

Klára V.

8 kg a 17 cm v bocích dole!

Od dětství jsem byla trochu kulatá a obzvláště během dospívání se moje sebevědomí snížilo až na nulu, ne-li níž. Maminka také vždycky experimentovala s různými dietami a já se do jejího začarovaného kruhu nechala chytit, místo, abych se naučila mít ráda svoje tělo takové, jaké je a starala se především o jeho zraví. Během let jsem tak zkusila spoustu způsobů, jak přebytečná kila shodit, ale i...

-8 kg
3  měsíce
Více

Michal M.

Co neplavalo v oleji, muselo plavat v tatarce. A maso jedině „správně“ prorostlé

Od mala jsem byl prostorově výraznější. Nebylo to nějak moc, ale už od střední školy jsem byl větší, naštěstí i na výšku, tak se nadváha ztratila na první pohled. S postupem dospívání a stárnutí jsem podlehl myšlenkám a pověrám typu, že chlapa má být kus, a tak jsem rostl i když výška už zůstávala stejná. Stravovací návyky z mládí nebyly zrovna nejlepší. Co neplavalo v ...

-21 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů