Svět zdraví Karlovy Vary

Náměstí Republiky 1068/3

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Náměstí Republiky 1068/3
36001 Karlovy Vary

tel.: 736 530 369
E-mail: karlovy.vary@svet-zdravi.cz

Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 9:00-17:00
úterý 9:00-17:00
středa 9:00-19:00
čtvrtek 9:00-17:00
pátek 9:00-17:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Hana Banciová

Styděla jsem se ukazovat fotky z dovolené. To už teď nemusím

Vždycky jsem měla nějaká ta kila navíc. Byla jsem taková ta holka "krev a mlíko", ale bylo to docela v normě. Pak ale přišel přechod, nějaké stresy a ať jsem se snažila sebevíc, kila nešla shodit. Naopak s každou další snahou ještě nějaká přibyla. Až jsem jednoho dne rezignovala a rozhodla se, že už se v mém věku nebudu trápit dietami a že na mě nezáleží. Pak ale nastal zlom a můj život se...

-28 kg
12  měsíců
Více

Renata Hajerová

Zaujalo mě, že ve Světě zdraví se neřeší jenom váha, ale i zdravotní stav klienta.

Začátkem roku jsem se přihlásila do Světa zdraví. Hlavním motivem, snižování nadváhy bylo to, že jsem nechtěla být pacientka s cukrovkou a s dnou jako moji rodiče. Samozřejmě i proto, že jsem chtěla vypadat lépe. Posledních pět let se mi nějak zpomalil metabolismus a váha šla nahoru. Snažila jsem se vytvořit si nějaké zásady, ale když nade mnou nebyla žádná kontrola, tak jsem ty zásady...

-20 kg
6  měsíců
Více

Alena Hauerová

Po roční kůře jsem pod dohledem specialistů zhubla o téměř 12 kg.

Nikdy jsem nebyla úplně hubená. Nabrala jsem hodně v těhotenství a nemohla jsem to později shodit. Byla jsem z toho nešťastná a smutná. Držela jsem spoustu diet, ale skončilo to vždy jojo efektem. Později jsem pracovala i na směny a nepravidelně jsem se stravovala a to byla velká chyba. Jedla jsem spíše večer, když jsem přišla z práce. Pohyb jsem znala pouze z práce...

-2 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
94
poraden
214
specialistů