Gabriela Tran

Příběh

Zdravím Vás,

mé jméno je Gabriela Tran a pocházím z Hodonína. O zdravou výživu a správnou životosprávu jsem se začala více zajímat v okamžiku, kdy jsem si uvědomila, že to co jím, velmi souvisí s tím, jak se cítím a jak mě to každý den ovlivňuje.

Jako většina lidí, tak i já jsem vyrůstala na tukových rohlících, babiččiných buchtách, omáčkách, uzeninách apod… tyto návyky nás velmi ovlivňují do budoucna, hlavně naše zdraví, jak se cítíme a jak se cítí naše blízké okolí. Mně osobně tyto špatné návyky ovlivnily natolik, že jsem se už na sebe nemohla dívat do zrcadla a cítila jsem se ve svém těle uvězněna, tak jsem začala měnit vše kolem sebe. Hledat to správné řešení, bez hladovění, abych si zdravotně neublížila.

Změnila jsem celkově uvažování nad sebou, začala jsem pravidelně cvičit, zdravěji jíst, správně pít a odpočívat. Náhle se začaly dít změny, váha šla dolů, lépe jsem se cítila, měla energii a lidi kolem mě se vyptávali, co dělám, jak jsem to dokázala. Je nutno podotknout, že celá cesta mě pohltila a hlavně bavila. Našla jsem se v tom a jak vždycky říkám: “ Tato změna mě přivedla na správnou cestu životem”. Dále jsem absolvovala kurz fitness instruktora a rozhodla jsem se pracovat ve Světě zdraví jako poradce pro výživu. Protože právě tady mi vše dává smysl. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně, bez hladovění a diet. Na základě určení komplexni nutriční typologie, poznání fungování Vašeho těla, biochemického vyšetření krve, je možné sestavit individuální výživový plán tak, jak je Vám geneticky přirozené.

Za své životní rozhodnutí a zkušennosti popsány výše jsem vděčná, aproto Vám ráda pomohu s Vaším problémem nebo dosáhnout vysněného cíle a stanu se tak Vaší oporou. Dovolte mi poznat i Vás a získáte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou už na celý život.


Motto: "Když opravdu chceš, dokážeš vše.


Vzdělání

  • Fitness instruktor
  • Poradce pro výživu
  • Výživový specialista Svět zdraví
Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
510 kg

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů