Bc. Jakub Školoudík

Příběh

O výživu jsem se začal zajímat už ve středoškolských letech. Odjakživa mě bavilo sportovat a brzy jsem pochopil, že zdravá strava je nedílnou součástí života i sportu. Začal jsem se zajímat o racionální stravování a zkoumat různé výživové směry. Zjistil jsem, že způsob stravování na jaký jsem byl zvyklý z domova, by mě časem dovedl jenom ke zdravotním potížím a sportovní výkonnosti by taky výrazně nepomohl. Pustil jsem se do studia výživy. Jak jsem se dozvídal další a další informace, postupně se mi dařilo se zbavovat nepříjemných trávicích potíží a přicházely i lepší výsledky ve sportu. Vzhledem k tomu, že výživa a sport bylo v podstatě to jediné co mě zajímalo, rozhodl jsem se je studovat i na Vysoké škole.
Tam jsem své znalosti ještě prohloubil. Získal jsem praxi jako instruktor pohybových aktivit a dostal jsem další náhled na výživu. Při studiu jsem si přivydělával i v různých stravovacích zařízeních a obchodech a díky tomu jsem dostal možnost vidět jak se s potravinami nakládá.

V průběhu času jsem pochopil, že každému svědčí jiná strava a jiný přístup a právě proto jsem se rozhodl předávat své znalosti o výživě ostatním právě prostřednictvím Světa Zdraví. Každému totiž pomáhá najít svou vlastní cestu. Nejraději s klienty prožívám nadšení z postupných výsledků a těším se na každého člověka, kterému mohu pomoci zlepšit kvalitu života :-)

Studium:
Masarykova Univerzita - Regenerace a výživa ve sportu

Vzdělání

  • Masarykova Univerzita - Regenerace a výživa ve sportu

Bc. Jakub Školoudík Specialista


Pracuji v poradně
SUNKINS a.s. České Budějovice


Objednat se do poradny

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
2 708 kg

Příběhy klientů, kterým jsem pomohl

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů