Jitka Fílová

Příběh

Co vás přivedlo ke zdravé výživě?

Ke zdravé výživě mě přivedl až můj syn, který když se narodil, potýkal se s nepříjemnou nemocí a já díky starostem o něj ztratila mateřské mléko. Feminar, který byl tenkrát pro miminka jako náhradní strava, synkovi nedělal dobře. Nechtěla jsem se spoléhat jen na lékaře a tak jsem se začala  zajímat o další možnosti sama. A v té době jsem se začala postupně seznamovat s tím, co zdravé jídlo dokáže a začaly se mi otevírat nové možnosti ve stravování. Od té doby jsem začala připravovat jídla jiná a zdravěji, než jsem se naučila od své maminky.

Proč Svět zdraví?

Protože ve Světě zdraví se nedrží dieta, protože ve Světě zdraví se lidé naučí zdravému životnímu stylu. A to je to co mě baví a zajímá. Baví mě lidem pomáhat, baví mě lidi učit jak se zdravě stravovat, jak cvičit, jak se udržovat ve zdraví a v pohodě. Vím, že každý potřebuje něco jiného, každý má jiný metabolismus. A tím, že je to ještě za spolupráce lékařů je tato práce mnohem zajímavější.

Co Vás na této práci baví?

Právě lidé samotní, to je to co mě baví. Každý je jiný, o každém i já sama přemýšlím jinak, každý má jiné důvody k tomu aby zhubl nebo se snažil o udržování své dobré kondice.

Čemu se věnujete ve svém volném čase?

Abych pravdu řekla, moc volného času nemám. Prodejna Ječmínek, kterou vlastním, mi zabere dost času, ale dobře se skloubila s prací ve Světě zdraví. Ale přece jen si najdu čas na běhání, předcvičování aerobiku a vymýšlení různých zdravých jídel z méně obvyklých surovin, ale vlastně tradičních potravin. Ani na své přátele nezapomínám.

Vzdělání

  • Nutris – akreditovaný kurz výživového poradce (Praha, Doc. Mach)
  • Školení SUNKINS a.s.- Praha – specialista v nutriční typologii – RNDr. Petr Fořt, CSc.
  • Školení NUTRIS a.s.: Dětská výživa - Ing. Ivan Mach, CSc.​
  • SUNKINS Academy - Imunita, alergie, respiro
  • SUNKINS Academy - Biochemie
  • SUNKINS Academy - Obecná výživa
  • SUNKINS Academy - Sestavení jídelníčku a netradiční potraviny
  • SUNKINS Acakemy - Výživové směry

Jitka Fílová Majitelka - specialistka


Pracuji v poradně
Svět zdraví Teplice


Objednat se do poradny

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
2 288 kg

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

483 599
zhubnutých kilogramů
92
poraden
200
specialistů