Ing. Lenka Smatanová

Příběh

Pocházím z rodiny, která miluje dobré jídlo a při dobrém jídle se baví zase jen o jídle. Osobně jsem se zdravou výživou začala zabývat hlouběji, když mé dceři byly zjištěny potravinové alergie. Abych se ujistila, že jí po vynechání těchto surovin nebude nic chybět, prošla jsem různými kurzy o výživě a určitou dobu se celá naše rodina stravovala makrobioticky. Mou osobní výzvou bylo uvařit zdravě s určitými omezeními a přesto tak, aby všem chutnalo.

V rámci sebevzdělávání jsem absolvovala půlroční, certifikovaný kurz Poradce pro výživu a suplementaci, kde jsem poprvé slyšela o společnosti Svět zdraví. Postupně jsem se seznámila s jejich konceptem a abych lépe poznala i způsob jejich práce poradce vs. klient, přihlásila jsem se do komplexního programu, díky kterému jsem zhubla přebytečná kila, která mi zůstala po dětech.
Líbil se mi osobní a komplexní přístup a možnost pravidelné spolupráce s klientem, a tak se začala má cesta ve Světě zdraví, kde v současné době pracuji jako specialistka.

Vzdělání

  • Specialistka na sportovní výživu
  • Kurzy ATAC Mgr. Jelínek - Poradce pro výživu a suplementaci

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů