Monika Orlev

Příběh

Již v období dospívání jsem si začala všímat ve svém okolí, jak se mění nálady a stavy po určitých jídlech a konkrétních potravinách. Po klasických těžkých jídlech nastupovala únava, těžko na duši i tělu. Bezpodmínečná radost ze života po takových jídlech zcela mizela. Naopak po potravinách, které nebyly zatěžkány chemiemi, těžkými kovy, pesticidy, nevhodnou úpravou či kombinacemi, jsem se cítila plná energie, síly, vitality, nemoci se mi vyhýbaly a radost ze života rostla.

Na střední škole jsem nejraději studovala předmět Chemie a technologie přípravy pokrmů. Po škole jsem si začala rozšiřovat své obzory. Zcela konkrétně jsem se začala zajímat o léčivé energie/síly určitých potravin a rostlin a naopak i energie vážně ohrožující zdraví, které se bohužel v některých potravinách a jejich špatných úpravách vyskytují. Pravidelně jsem docházela na četné vzdělávací semináře o detoxikaci organismu, anatomii těla, energetických dráhách v těle, o bylinách a jejich léčivých účincích, nutriční výživě a výživovém poradenství. Přečetla jsem různé publikace o souvislosti mezi psychikou a jídlem.

Pak jsem potkala svět ve světě - Svět zdraví. Je to pro mě svět pozitivně naladěných profesionálů, kteří se srdcem na dlani předávají své zkušenosti, pomáhají lidem vracet zdraví, vitalitu, lehkost, radost z pohybu a v neposlední řadě i krásu a jejich vysněnou figuru.

Jsem moc ráda, že do tohoto Světa patřím a mohu učit lidi, jak dostat zpět to nejcenější, co mají pro sebe a pro své děti - JEJICH VLASTNÍ ZDRAVÍ.

Vzdělání

  • Majitelka a manažerka pobočky Světa zdraví v Roudnici nad Labem
  • Nutriční specialistka
  • Certifikace a rekvalifikační osvědčení pro činnost Poradce pro výživu
  • Certifikovaná specialistka Světa zdraví
  • Střední hotelová škola
  • Management cestovního ruchu

Monika Orlev Manažerka - Specialistka

monika.orlev@gmail.com
Pracuji v poradně
Svět zdraví Roudnice


Objednat se do poradny

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
1 662 kg

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

529 920
zhubnutých kilogramů
91
poraden
192
specialistů