Pavla Brožová

Příběh

Už jako malá holka jsem měla přehršle energie, kterou bylo nutno někde "vybít", jinak by se ze mě moji milovaní rodiče asi zbláznili. A tak jsem šla od sportu ke sportu. Opravdu jsem ale zahořela až pro vodní lyžování a celkem úspěšně jsem se mu věnovala 14 let. Vděčím mu za spoustu krásných přátelství, nezapomenutelných zážitků, ale také za to, že mě naučil disciplíně a ukázal mi, že když se člověk něčemu opravdu věnuje, dokáže se prosadit.
 
Od té doby hodně vody proteklo, stihla jsem porodit tři skvělé dcery a jednoho syna, z nichž ta nejstarší oslavila 18. narozeniny. A stejně jako jsem se před mnoha lety zamilovala do vodních lyží, našla jsem v posledních letech zálibu novou, věkem nelimitovanou. Svůj volný čas věnuji rozšiřování obzorů v oblasti zdravého životního stylu, kde se využívá maximum z přírody.
 
Začala jsem jako výživová poradkyně v jedné nadnárodní společnosti , kde jsem působila necelé dva roky. Nicméně teprve ve chvíli, kdy jsem se rozhodla osamostatnit, našla jsem svou vlastní cestu, a vlastně i samu sebe.

Absolvovala jsem velmi obohacující dálkové studium výživy a suplementace u Mgr.Martina Jelínka. (www.kurzyatac.cz)  Mezi ostatní absolovované kurzy patří i výživa dětí nebo vegetariánství a veganství.
 
Vše, co jsem se naučila, nyní předávám dál svým klientům a společně se nám daří upravit nebo někdy i zcela změnit jejich přístup k sobě a svému zdraví. Dalo by se s lehkou nadsázkou říci, že i když je hubnutí většinou ten první důvod, proč mě lidé navštíví, stává se z něho ve výsledku "jen" potěšující vedlejší efekt, neboť samotná změna přístupu k životu dává mým klientům mnohem víc než jen několik ztracených centimetrů v pase a shozených kil.

Vzdělání

Pavla Brožová Specialistka


Pracuji v poradně
Svět zdraví Chrudim


Objednat se do poradny

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů