Romana Pelikánová

Příběh

 

Jmenuji se Romana a je mi 39 let. Přiznám se, že téměř do mých 30 let pro mě zdravý životní styl byl jen vzdáleným pojmem. Byla jsem baculaté dítě a sport pro mě znamenal trápení. Vše se ale změnilo narozením mých synů. Velmi mi záleželo na tom, co jim mám dát k jídlu,aby byli zdraví, hezky rostli a neměli nadváhu už jako děti, jak jsem to mívala já. A kdo jiný by jim měl jít příkladem než rodiče. Proto jsem začala doma zařazovat do jídelníčku jídla, která pro nás dříve nebývala běžná. A následně jsem si doplnila vzdělání ve výživě ukončené zkouškou, které jsem pak ještě doplnila certifikátem z dětské výživy a obezitologie.

Teprve ve 30 letech jsem začala s dětmi sportovat, abych je ke sportu od dětství vedla a pohyb se stal samozřejmou součástí našeho života.

Věnujeme se běhu, rychlé chůzi, běhu na běžkách ( syn i závodně ), v létě jezdíme na kole, chodíme hodně do lesa atd...Skvělé na tom je, že trávíme čas společně s dětmi při sportu a ještě nás to moc baví. Jistě, že ovoce jsem sklidila šťavnaté, protože mám doma dva malé sportovce, kteří pohyb milují a k lékaři chodíme jen na preventivní prohlídky.

I já jsem v lepší kondici než ve 20-ti letech a moc ráda pomáhám lidem udělat rozhodnutí ke zdravějšímu způsobu života, pokud mají sami chuť to změnit.

NIKDY NENÍ POZDĚ! Mám štěstí, protože mám práci, která mě moc baví a mou odměnou jsou spokojení a vitálnější klienti, kteří postupně dosahují svých cílů.

Motto:

"Neříkej, že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci." (Jan Werich)

Vzdělání

  • Certifikace a pravidelná školení Světa zdraví
  • Nordic walking instructor

Romana Pelikánová Specialistka


Pracuji v poradně
Svět zdraví


Objednat se do poradny

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
3 375 kg

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů