Mgr. Tina Dobrovolská

Příběh

Sportu a pohybu obecně se věnuji již od dětství. Na základní škole jsem cvičila v Sokole, kde jsem se naučila všestrannosti a v návaznosti na všestrannost jsem se začala věnovat volejbalu. Na gymnáziu jsem se už volejbalu věnovala na závodní úrovni a zůstala u něj až do vysoké školy. Během studia Univerzity Palackého v Olomouci Fakulty Tělesné Kultury se nároky na výkonnost podstatně zvýšily, ale mně k podání lepšího výkonu stále něco chybělo. 

Bývala jsem po tréninku abnormálně unavená, regenerace trvala příliš dlouho a vlivem žaludeční nevolnosti se kvalita tréninku často snižovala.

Došlo mi, že k lepšímu výkonu potřebuji kromě vhodně nastaveného tréninkového plánu také ideální skladbu jídelníčku, kterou jsem dříve brala na lehkou váhu. A tak začala moje cesta za poznáním zdravé výživy. 

Fyziologie, Anatomie, odborné články, vědecké publikace či setkání s lidmi zabývajícími se odborným pojetím zdravé výživy, to vše formovalo a stále formuje a prohlubuje můj zájem a mé vědomosti v této oblasti.

Dnes již dobře vím, že správně nastavený jídelníček přispívá nejen k regeneraci před, během a po sportovním výkonu, ale také k celkovému duševnímu i fyzickému zdraví. Prostřednictvím práce nutričního specialisty ve Světě zdraví mám možnost předávat své vědomosti a zkušenosti dál našim klientům a pomoci jim tak s nalezením té správné cesty v dnešním širokém pojetí oblasti výživy. 

MOTTO:
Jak se projeví skrze víru a odhodlání v CO, neboť myšlenky přináší věci.  

Vzdělání

Mgr. Tina Dobrovolská Specialistka


Pracuji v poradně
Svět zdraví Zlín


Objednat se do poradny

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
1 939 kg

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

447 872
zhubnutých kilogramů
94
poraden
220
specialistů