Věra Bittnerová

Příběh

Co Vás přivedlo ke zdravé výživě?

Když se nad tím tak zamyslím, tak už od dětství jsem se v tomhle směru vyvíjela jinak než mí sourozenci. Měla jsem problém s jídlem takový, že jsem raději často ani nejedla, protože jsem do sebe nechtěla „cpát“ jídla, která mě akorát zatěžovala a nedělala mi dobře. Postupem času jsem zjistila, že to není zrovna ten správný směr, jak se udržet silný a zdravý, a začla jsem se zajímat o zdravý životní styl jako takový. Začala jsem si vybírat potraviny, které do sebe dám a zjišťovat, jaké následky to bude mít a jak se budu cítít. Počítala jsem si každé sousto a hlídala se možná až nezdravě, ale já potřebovala zjistit, jaké výsledky mi to přinese. Začala jsem sportovat, běhat a překonávat sama sebe. Uvědomila jsem si, že to není jen o pohybu, stravě, ale i pitném režimu. A tak začlo mé vzdělávání ve světě zdravé výživy.

Proč Svět zdraví?

Začala jsem skládat gramážové jídelníčky podle svých znalostí i ostatním a zjistila jsem, že je to práce, která mě baví a naplňuje, a tak jsem se chtěla dále vzdělávat a zlepšovat se v tomto oboru, byť můj původní byl ve světě financí. Svět zdraví je pro mě v podstatě jako můj svět zdraví, a proto se v něm cítím jako doma. Líbí se mi, že zde se klientům nedoporučují diety, jako o nich slýcháváte a čtete v různých časopisech. Líbí se mi, že právě Svět zdraví je založen na tom, Vám ukázat dlouhodobě cestu ve výživě, aby Vás naučil, jak se správně a zdravě stravovat i v tomhle nepřeberném množství chemicky zpracovaných potravin, které škodí našemu zdraví. Výhodou mi v dosavadní praxi přináší Svět zdraví možnost konzultace s opravdovými odborníky a lékaři, která je v tomto odvětví nepostradatelná.

Co Vás na této práci baví?

Všechno. Jsem ráda, když člověku pomůžu otevřít oči, aby si sám uvědomil, v jakém světě to dnes žijeme a že není jednoduché se v tom vyznat. Proto tu jsme, ve Světě zdraví, vždy připraveni pro Vás. Baví mě práce s lidmi a těší mě, že mají stejný zájem jako já a to je pečovat o to nejcenější, co v životě máme, což je naše ZDRAVÍ.

Čemu se věnujete ve volném čase?

Mám 2 malé děti, takže o zábavu mám opravdu postaráno každý den, ale nezapomínám ani sebe. Radá sportuji – běhám, plavu, lyžuji, jezdím na kole a bruslích, fitness, radá chodím – turistika v horách je ten nejlepší odpočinek a taky zpívám v kapele. Mám ráda teplo, takže sauna musí být klidně i v létě. Ráda se vzdělávám v oblasti výživy, takže neustálý knihomol.

Vzdělání

  • IZZS Nutricentrum – akreditovaný kurz výživového poradce (Praha)
  • Školení SUNKINS a.s. – Praha – specialista v nutriční typologii (RNDr. Petr Fořt, CSc.)
  • SUNKINS Academy - Kardiovaskulární systém
  • SUNKINS Academy - Endokrinní poruchy
  • SUNKINS Academy - Metabolický syndrom
  • SUNKINS Academy - Těhotné a kojící ženy
  • SUNKINS Academy - Imunita, alergie, respiro

Věra Bittnerová Specialistka


Pracuji v poradně
Svět zdraví Teplice


Objednat se do poradny

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
1 031 kg

Příběhy klientů, kterým jsem pomohla

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů