Zuzana Šimralová

Příběh

Moje motto: „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť
je tvým jídlem.“ Hippokratés

Zdravá výživa a zdravý životní styl mne zajímal odjakživa. Pro svou rodinu, ale hlavně pro sebe, jsem vždy byla takový výživový poradce-amatér. Všem jsem ochotně rozdávala své rady - ať už někdo měl nebo neměl zájem ;-). Možnost práce ve Světě zdraví tak pro mne byla jasnou volbou a příležitostí - mít možnost radit lidem, kteří o to skutečně stojí.

Má práce je tedy zároveň i mým koníčkem - ve svém volném čase pro rodinu vymýšlím nejrůznější recepty a podle nich připravuji zdravá jídla. Ráda jezdím na kole či koloběžce, v zimě na běžkách, s rodinou na výlety. Ráda si též sednu k šicímu stroji nebo s dobrou knížkou. Co nejvíce se také snažím věnovat svým dvěma dospívajícím synům.

Cílem mojí práce ve Světě zdraví je upravit a nastavit klientům nový stravovací režim pomocí výběru správných a zdravých potravin tak, aby v kombinaci s pohybovou aktivitou dosáhli svého vytyčeného cíle. Mou největší odměnou pak je, když vidím, že klienti jsou nadšení z toho, že nový způsob stravování přináší kýžené výsledky - že to prostě opravdu funguje.

Vzdělání

  • Střední odborná škola s maturitou ekonomicko-oděvní
  • Rekvalifikace Výživový poradce (NutriAcademy)
  • Výživový specialista (Svět zdraví)

Zuzana Šimralová Specialistka


Pracuji v poradně
Svět zdraví Litoměřice
Svět zdraví Česká Lípa


Objednat se do poradny

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než
266 kg

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů