SUNKINS a.s. Litoměřice

Svatojiřská 596/32

Zveme vás na naši poradnu, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta, CSc. a budete-li mít zájem, rovnou vám provedeme základní diagnostiku organismu na profesionálním přístroji certifikovaném pro použití ve zdravotnictví. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Máme výsledky, které určitě stojí za to. Rádi pro vás uděláme to nejlepší, abychom vám pomohli získat a udržet nejen vaší optimální váhu a kondici, ale pomůžeme vám i obnovovat neustálou radost ze života. Poradíme vám s hubnutím, nabíráním váhy nebo s výživou sportovců. Tým našich specialistů umí poradit také dětem, maminkám, dámám v nejlepších letech a seniorům.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme s vámi termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Svatojiřská 596/32
areál bývalého VZP na Dómě
41201 Litoměřice

tel.: 735 158 888
E-mail: litomerice@svet-zdravi.cz

Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:00 - 17:00
úterý 8:00 - 17:00
středa 11:30 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 17:00
pátek 8:00 - 15:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Josef Lahovský

Kila šla dolů a po půl roce jsem snížil váhu o 20 kg.

Ze zdravotních důvodů jsem začal marodit s kolenem, omezil se mi tím pádem pohyb, jelikož pracuji manuálně. Svůj čas jsem trávil spíše doma. Začínal jsem neustále přibírat, každý týden snad 0,5 kg až 1 kg navíc. Zdravotní stav se nadále nelepšil, přibývající kila mě začala více omezovat.   Na internetu jsem našel Svět zdraví, neváhal jsem a požádal si o konzultaci. Po podrobné...

-19 kg
6  měsíců
Více

Petra Viktorínová

Na každém z nás je mít chuť se o změnu pokusit, ale pod vedením výživového poradce máte jistotu, že Vás podrží, poradí a pochválí. Dokázala jsem…

Po 30 letech kouření jsem se rozhodla, že s tím skončím. Chtěla jsem si od základu změnit svůj životní styl. Kila šla nahoru, sebevědomí dolu. Můj největší problém byla nepravidelnost v jídle a večerní dojídání sladkým. Na internetu jsem našla odkaz na Svět Zdraví. Po přečtení pár řádků jsem se rozhodla, proč to nezkusit. Výživová poradkyně mi poskládala jídelníček podle rozboru krve...

-10 kg
6  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů