Svět zdraví Mladá Boleslav

Zalužanská 1463

Milé klientky, milí klienti Světa zdraví v Mladé Boleslavi,

už za pár dní se můžete těšit na zcela nové prostory naší poradny. Nově vás se Světem zdraví uvítáme na Rozvoji, v přízemí nového domu Zalužanská 1463, mezi sportovní halou u 5. základní školy a modernizovaným Lidlem na Jičínské.

Budete mít komfortní parkování (u Lidlu i u sportovní haly), dostupnost MHD (nejblíže je zastávka linky B u Brena, dále potom linky 33, 71 a 82 ke škole Dukelská a celkem 7 linek MHD na nedalekou zastávku Jičínská), a hlavně zcela nové zázemí. Ostatně, přijďte se přesvědčit osobně. Volejte na číslo 731 66 25 66, asistentka vám najde vhodný termín.

Stěhování proběhlo na konci června. Stávající poradna na Staroměstském náměstí byla naposledy otevřena v úterý 27. června.
V novém potom otevíráme v pondělí 10. července ráno v 9 hodin. Pro zásobu doplňků nebo oblíbené sušenky a tyčinky na dovolenou už si můžete přijít do naší nové poradny.

Věnovat se vám budou i nadále zkušené specialistky Romana Rechtigová a Eliška Hladíková. Naplno se vrací také Šárka Tůmová, ke které řada z vás ráda docházela v minulosti. Telefonní číslo 731 66 25 66 zůstává v platnosti.

Přijďte si osobně vychutnat nové zázemí Světa zdraví v Mladé Boleslavi a dejte také vědět svým blízkým, na kterých vám záleží. Od 10. července na Rozvoji, poblíž sportovní haly a Lidlu na Jičínské. Nový Svět zdraví Mladá Boleslav.

Těšíme se na vás

Martina Výtvarová, manažerka poradny

Kontakt

Adresa:
Zalužanská 1463
(u nového Lidlu, ul.Jičínská)
29301 Mladá Boleslav

tel.: 731 622 566
E-mail: mlada.boleslav@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 9:00 - 19:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 9:00 - 19:00
čtvrtek 7:30 - 17:30
pátek 8:30 - 13:30
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Josef B.

Děkuji Světu zdraví za pomoc

Jmenuji se Pepa a je mi 40let. Rozhodli jsme se s přítelkyní zhubnout, zlepšit si kondici, žít zdravěji.  Za 3 měsíce jsem zhubnul 6kg a cítím se o hodně lépe, mám více energie. Děkuji Světu zdraví za pomoc :)

Má specialistka

Eliška Hladíková

-5 kg
3  měsíce
Více

Veronika B.

Děkuji za nakopnutí

Jmenuji se Veronika a je mi 26let. Jsem 16měsíců po porodu a chtěla jsem si zase připadat jako před porodem. Proto jsme se s přítelem rozhodli zhubnout, zlepšit si kondici. Díky Světu zdraví jsme se naučili jak se správně stravovat, co naše tělo lépe zpracuje. Za 3 měsíce jsem shodila 3kg a určitě nekončím, pokračuji dál :)  Děkuji za nakopnutí.

Má specialistka

Eliška Hladíková

-3 kg
3  měsíce
Více

Martina Rýznerová

Já vlastně nedržela žádnou dietu

Jmenuji se Martina Rýznerová a je mi 45 let. Nikdy jsem nebyla tlustá, jen oplácaná, tak jsem nejedla, váha šla dolů a zase jsem se vrátila ke svému jídlu. Před třemi lety jsem začala dost cvičit, postava se zpevnila, ale kila šla za chvíli pomalu nahoru. Snažím se jíst zdravě, nepřejídat se, ale ono nic. Tímto chci poděkovat Světu zdraví, který mě naučil, kdy jíst správné potraviny, některé...

Má specialistka

Eliška Hladíková

-4 kg
3  měsíce
Více

Zdeňka Čermáková

Znovu mě začal bavit život.

Již od dětství jsem byla baculatá a dost mi to vadilo. Během let jsem vyzkoušela spoustu diet. Výsledný efekt však nikdy nevydržel dlouho, ba naopak. Léta pádí a je tu stáří, to ovšem neznamená, že na člověku už nezáleží. Ve svých 64 letech jsem se na sebe hodně naštvala. Představa, že už budu do konce života jen trpět bolestí a chodit po doktorech byla hrozná. No, aby mě všechno nebolelo,...

Má specialistka

Romana Rechtigová

-14 kg
6  měsíců
Více

Martina Wagnerová

Martině se splnil sen

Dobrý den všem čtenářům. Ráda bych se s Vámi podělila o svou vlastní zkušenost se Světem zdraví, konkrétně v Mladé Boleslavi. Nikdy jsem nebyla štíhloučký človíček, ale po nástupu do zaměstnání se na mém těle, zdraví  i psychice podepsala nepravidelnost ve stravování. To, že jsem začala zcela ztrácet kontrolu nad svým osobním životem a volným časem. 12-13 hodin denně jsem...

Má specialistka

Šárka Tůmová

-14 kg
Více

Luděk Zima

Luděk děkuje za péči

  Děkuji za péči mně věnovanou a za lepší pocit ze svého „ JÁ"! Děkuji všem, co se o mě starali, zvláště paní Mašíkové. Luděk Z. 52 let

-9 kg
Více

Petr Kodrik

Petr má dole 25 kg

Od předškolního věku jsem hrál hokej. V juniorském věku jsem skončil a od vojny pracuji jako řidič. Je jasné, že mé zaměstnání je převážně sedavé s nepravidelnou stravou a tak se moje postava se postupně zakulacovala. Vrchol nastal v roce 2011, kdy jsem přestal kouřit a z již tak úděsných 94 kg při mé výšce 169 cm jsem přibral  na 106 kg. V té době jsem již ...

-28 kg
Více

Aleš Havlík

Není to pouze o tom, shodit pár kilo, ale žít spokojenější život

Je mi 35 let a odmalička až do 26 let jsem organizovaně sportoval. Potom se ze mě stal nadšený amatérský sportovec.  Přes pravidelný energetický výdej jsem pozvolna přibíral na váze, ale co bylo horší, byl jsem stále unavenější. Důvod, proč jsem vstoupil do programu ve Světě Zdraví, nebylo těch pár kilo navíc, ale onen neustálý pocit únavy a nedostatek energie. Zkrátka jsem byl  bez...

Má specialistka

Šárka Tůmová

-7 kg
Více

Kateřina Vahalíková

Jsem více v pohodě

Ráda bych poděkovala za profesionální péči Světa zdraví, konkrétně paní Šárce Tůmové. Jsem maximálně spokojena, krásně jsem zhubla, naučila se, jak se správně stravovat a také jsem se naučila víc pít. Jsem více v pohodě, baví mne cvičit, jíst a vždy jsem se těšila na kontroly. Budu Svět zdraví všem doporučovat.     Katka V.

Má specialistka

Šárka Tůmová

-6 kg
Více

Hana Červová

Návštěvy mi budou chybět !

Děkuji všem moc hodným a příjemným lidem zde, ten půl rok utekl moc rychle. Návštěvy Světa zdraví mi budou chybět.       Hana Č.

-12 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový jídelníček
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

399 734
zhubnutých kilogramů
85
poraden
204
specialistů