Svět zdraví Praha 5 - Butovice

Radlická 117

Naši poradnu najdete na Praze 5, přímo v obchodním centru Galerie Butovice, nedaleko od stanice metra Nové Butovice. Otevřeno máme v pracovní dny od 9 do 20 hodin. Snažíme se tak vyjít vstříc časovým možnostem klientů.

Na recepci se vás s úsměvem ujme naše asistentka. A pokud se objednáte přes formulář níže, tak vám co nejdříve zatelefonuje a domluví s vámi termín návštěvy. Po odborné stránce se pak o vás postarají naši výživoví poradci.

Představí vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka a také, jak funguje. Hlavně vás ale se zájmem sobě vlastním vyslechnou, zjistí, co vás trápí, a pokusí se najít řešení.

V naší poradně se budete cítit doslova jako doma a společně dosáhneme vaší vysněné váhy či zlepšení zdraví a kondice. Těší nás, že máme mnoho spokojených klientů. Váš úspěch je naše radost. Přijďte se přesvědčit a objednejte se k nám.

Kontakt

Adresa:
Radlická 117
OC Galerie Butovice, u st. metra B - Nové Butovice
158 00 Praha 5

tel.: 774 791 153
E-mail: praha.butovice@nutriadapt.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů