Svět zdraví Praha 9

OC Billa, Vysočanská 382/20

Naše poradna je na Praze 9, přímo v obchodním centru Billa, u stanice metra Prosek. Otevřeno máme v pracovní dny od 9 do 20 hodin. Věříme, že vhodný čas tak najde každý, kdo má zájem. Na recepci vás s úsměvem uvítá asistentka Tereza nebo Diana. Využijete-li objednávkový formulář níže, tak vám co nejdříve zavolají a domluví s vámi termín návštěvy. Naše výživové specialistky Ing. Dominika Valovičová a Ing. Marcela Štefaňáková se o vás postarají zase po odborné stránce.

Seznámí vás s unikátní metabolickou diagnostikou KNT od RNDr. Petra Fořta a ukážou vám, s čím vším vám může Svět zdraví pomoci. Ochotně vyslechnou, co vás k nám přivádí a co vás trápí, a pokusí se najít optimální řešení. Děláme všichni maximum, abychom společně dosáhli vaší vysněné váhy. Nezáleží na tom, jestli potřebujete zhubnout, přibrat, nebo si chcete váhu udržet a být zkrátka zdraví a fit. Máme mnoho spokojených klientů, jejichž úspěch je naší radostí. Přijďte se přesvědčit a objednejte se k nám.

Kontakt

Adresa:
OC Billa, Vysočanská 382/20
stanice metra C - Prosek
19000 Praha 9

tel.: 774 791 923
E-mail: praha.prosek@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový jídelníček
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

395 851
zhubnutých kilogramů
85
poraden
203
specialistů