Svět zdraví Praha 9 - Prosek

Vysočanská 382/20 (metro Prosek)

Naše poradna je na Praze 9, přímo v obchodním centru Billa, u stanice metra Prosek. Otevřeno máme pondělí až neděle od 9 do 20 hodin. Věříme, že vhodný čas tak najde každý, kdo má zájem.

Dokážeme pomoci s hubnutím, nabíráním váhy, s výživou sportovců, diabetiků a nejen to. Mezi naše klienty patří děti, maminky, dámy v nejlepších letech, ale i senioři. V poslední době máme stále častěji radost i z mužů, kteří k nám nacházejí cestu, a to nejen kvůli redukci hmotnosti, ale často ze zdravotních důvodů, které jim komplikují život.

Na recepci vás s úsměvem uvítá asistentka. Objednejte se na tel. čísle 774 791 923 nebo prostřednictvím online formuláře. Využijete-li objednávkový formulář níže, tak vám co nejdříve zavolá a domluví s vámi termín návštěvy.

Náš tým specialistů se o vás zase postará po odborné stránce. Představí vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Hlavně vás ale se zájmem sobě vlastním vyslechne, zjistí, co vás trápí, a pokusí se najít řešení.

Kontakt

Adresa:
Vysočanská 382/20 (metro Prosek)
NC Billa, stanice metra C - Prosek
19000 Praha 9

tel.: 774 791 923
E-mail: praha.prosek@nutriadapt.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota 9:00 - 20:00
neděle 9:00 - 20:00
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Petr Novák

K tomu, abych se sebou něco udělal, mi stačila jedna věta z billboardu

Před 2 roky jsem se rozhodl změnit svůj život. Inspiroval mě k tomu billboard s Jaromírem Jágrem, kde byla věta: "KDO CHCE MÍT TO, CO NIKDY NEMĚL, MUSÍ UDĚLAT TO, CO NIKDY NEUDĚLAL". Já si řekl, že jsem nikdy ve svém životě neměl hubenou postavu, protože jsem pro to nikdy nebyl ochoten něco víc udělat. Zhubnul jsem dost, ale stále jsem nebyl spokojen A tak jsem si koupil první rotoped a začal...

-10 kg
3  měsíce
Více

Libuše Klubalová

Motivovaly mě hlavně pravidelné výsledky a podpora specialistky

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu a objednala jsem se po telefonu. Objednali mě ke slečně Marcele Štefaňákové. Ta se mě hned ochotně ujala a vysvětlila mi, jak to funguje s mým metabolismem. Viditelné výsledky mě motivovaly Při každé návštěvě jsem viděla výsledky a hlavně jsem byla chválená. A to mě povzbuzovalo k dalšímu zamyšlení nad stravováním. Po půl...

-14 kg
6  měsíců
Více

Roman Moulis

Ze začátku jsem tomu moc nevěřil. Dnes jsem šťastný, že jsem Svět zdraví navštívil

Rozhodl  jsem se něco udělat se svou váhou. Po dlouhém rozmýšlení jsem si našel společnost Svět zdraví. Neodradila mě nerozhodnost, ani kritika I přes počáteční nerozhodnost a několik negativních recenzí na internetu jsem se rozhodl, že Svět zdraví navštívím. Po první návštěvě jsem sice stále nebyl rozhodnutý, ale nakonec jsem do toho šel. S tím, že nějaké...

-14 kg
6  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů