Svět zdraví Praha Kolovraty

Sedmikrásková 833/1

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Sedmikrásková 833/1
10300 Praha 10 (Kolovraty)

tel.: 775 001 178
E-mail: kolovraty@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 9:00-18:00
úterý 9:00-18:00
středa 9:00-18:00
čtvrtek 9:00-18:00
pátek 9:00-18:00

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Milan Šoška

Ztracená kila přinesla novou energii a chuť do života

Nebylo cesty zpět. Stál jsem na váze ve Světě zdraví v Říčanech, a ta nemilosrdně hlásila 161 kg.  Teď, po několika měsících, mám o 23 kilo méně a změnil se celý můj život.         Moje rána začínají sklenicí vody s vymačkaným citronem, aby se metabolismus správně nastartoval.  Jím 5x denně. Předtím jsem vůbec nesnídal a šel rovnou...

Má specialistka

Jarmila Mastejová

-21 kg
Více

Lucie Roubalová

K hubnutí si vyberte správného parťáka

Už delší dobu jsem chtěla zhubnout, ale neměla jsem ani výdrž, ani silnou vůli. Žiji navíc mezi lidmi, kteří o hubnutí nechtějí ani slyšet a cpou se vším možným. Nejhorší byly vždy víkendy a různé oslavy. Po několika marných pokusech jsem si řekla, že když do hubnutí zainvestuji peníze, budu mít snad větší motivaci vydržet. I tak mne už stálo neúspěšné snižování váhy všemi možnými způsoby haldu...

Má specialistka

Jarmila Mastejová

-7 kg
Více

Kateřina Jandová

23 KG DOLE

​ Zatnout zuby a makat.   Znáte ten pocit, když jste tlustí a nechcete být. Ale než začít něco dělat, je lepší dávat někomu za vinu, že jste tlustí. Že tamten nebo onen může za to, že večer přijdete domů a vybílíte ledničku. Stresy v práci, doma, hádky, to vše je pro vás v tuhle chvíli ten „správný“ impuls, abyste si dali čokoládku, sušenku nebo cokoliv, čím zaženete chmury...

Má specialistka

Jarmila Mastejová

-20 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

512 534
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů