Svět zdraví Rokycany

Srbova 216/I

Milí klienti,

rádi Vám představíme kocept Světa zdraví, který je zaměřen na zdravý životní styl a trvalé udržení váhy. Díky naší odborné Vědecko - lékařské radě v čele s RNDr. Petrem Fořtem se od nás dozvíte o jedinečné metodě metabolické diagnostiky KNT, zpracujeme Vám individuální výživový plán a po dobu Vašich návštěv u nás budete mít tu nejlepší odbornou péči našich specialistů. Najdeme řešení pro každého klienta s nadváhou, podvýživou, pro sportovce, děti, celiaky i diabetiky. Poradíme Vám, které potraviny jsou pro Vás vhodné, které ne, po kterých budete hubnout nebo nabírat svalovou hmotu. Nabídnout můžeme i biochemické nebo genetické vyšetření, cvičební videa nebo vyšetření cévního systému a míry stresového zatížení.
Výčet našich služeb je velký, přijďte se přesvědčit sami.

Stačí zavolat na 705 333 777, vyplnit náš formulář níže, napsat e-mail na rokycany@svet-zdravi.cz, budeme Vás hned kontaktovat a domluvíme termín Vaší konzultace. Svůj like nám můžete dá i na Facebooku : https://www.facebook.com/SvetZdraviBonaDea/.

POZOR : akční cena je omezena, neváhejte a udělejte ten 1.krok právě teď a nechte se námi dovést k vysněné postavě a lepší kondici.
Těšíme se na Vás.

Se Světem zdraví, ať Vás život baví!

Jitka a Monika

Kontakt

Adresa:
Srbova 216/I
Lékařský dům
337 01 Rokycany

tel.: 705 333 777
E-mail: rokycany@nutriadapt.cz

Facebook

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:00-18:00
úterý 8:00-18:00
středa 8:00-18:00
čtvrtek 8:00-18:00
pátek 8:00-18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Veronika Wittmannová

NEJSTE V TOM SAMI – MOJE CESTA

NEJSTE V TOM SAMI – MOJE CESTA   za 1 rok – 13,5kg   byla jsem na to sama, s naší pomocí to zvládnete za půl       Nikdy jsem váhu úplně neřešila, vždy jsem byla váhově celkem v normě. Většina tuku se mi ukládala na spodní části těla, tvar hrušky. Až postupem času, kdy jsem měla větší psychickou zátěž, mně šla váha pomalu nahoru. Nejvíce jsem přibrala,...

-14 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů