Odborná opakovaná terapie

Odborná terapie, opakovaná diagnostika a detailní monitoring výsledků, to je klíč k vašemu úspěchu a změně.

Z dlouholeté praxe víme, že změna fungování organismu je psychicky velmi náročná, a to nejen kvůli obvyklé úpravě jídelníčku. Proto máme zpracovaný systém opakovaných diagnostik spojených s monitoringem výsledků a odbornou terapií a péčí. Výživový specialista Světa zdraví se tak pro vás stane jakýmsi koučem na cestě za vysněným cílem.

Kromě pravidelných konzultací, které v úvodu mají týdenní frekvenci, získáte zejména odborného průvodce, který dokáže celý program postupně sestavit tak, že pro vás bude v běžném životě realizovatelný.

Klíč k úspěchu

  • Vysoká odbornost výživových specialistů díky ojedinělému systému celoživotního vzdělávání, který je pro všechny zaměstnance povinný, včetně náročných zkoušek
  • Pravidelné konzultace až s týdenní frekvencí
  • Vysoká míra motivace, na kterou se naši specialisté zaměřují – nejste v tom sami
  • Podpora po telefonu, SMS a e-mailu
  • Opakovaná diagnostika – na každé konzultaci provedeme zdarma základní diagnostiku
  • Detailní monitoring – základní diagnostika je vždy znovu a znovu vyhodnocována, aby bylo možné stanovit efektivitu programu
  • Konzultace s Vědecko-lékařskou radou

Základní diagnostika a konzultace

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se nic odkládat. Přijďte do jedné z našich poraden na základní diagnostiku a při následné konzultaci s naším výživovým specialistou se hned dozvíte, jaké máte možnosti.

Získáte

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít řešení problémů, se kterými jste k nám přišli.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr obdržíte vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti následného řešení vašeho zdraví a kondice. Pak už se musíte rozhodnout sami.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů