Online cvičební videa

Štíhlejší a v lepší kondici – stačí 25 minut, 2 až 3 x týdně s Nike Elite instruktorkou pro ČR

Plně si uvědomujeme problematiku cvičení. Někdy není čas, jindy se vám nechce cvičit mezi ostatními lidmi. Pak zase nejste doma a na cestách se těžko hledá fitness, kam lze zajít. I my jsme se s tímto potýkali, a tak přišlo online řešení v podobě cvičebních videí, která si můžete přehrát kdekoliv, kde máte internet.

A aby bylo cvičení opravdu kvalitní, sestavila nám ho Lenka Velínská Nike Elite instruktorka pro ČR, držitelka více než 50 odborných certifikací a vynikající lektorka. Lenka dostála svému jménu a připravila jednotlivé video-lekce tak, aby z nich bylo možné sestavit cvičební plán pro každého dle aktuální kondice, věku, pohlaví a zdravotního stavu.

Dostaňte se konečně do kondice, stačí 25 minut dvakrát až třikrát v týdnu. Stojí to za to.

Základní diagnostika a konzultace

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se nic odkládat. Přijďte do jedné z našich poraden na základní diagnostiku a při následné konzultaci s naším výživovým specialistou se hned dozvíte, jaké máte možnosti.

Získáte

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít řešení problémů, se kterými jste k nám přišli.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr obdržíte vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti následného řešení vašeho zdraví a kondice. Pak už se musíte rozhodnout sami.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů