Přibírání na váze

Zdraví díky správné hmotnosti

Vše musí být v rovnováze. Dokonce i tělesný tuk je potřeba, i když ze všech stran slyšíme, jak se ho zbavit a odbourat ho. Tuk ale plní v organismu celou řadu důležitých úkolů, které jsou pro nás životně důležité. Bojujete-li s nízkou hmotností, může to pro vás znamenat celou řadu zdravotních komplikací, proto je důležité tělu pomoci kvalitním stravovacím plánem.

Diagnostika

Základní mix diagnostických metod nám umožní stanovit primární doporučení a nabídnout optimální cestu k dosažení vašich cílů.

Jsme v tom s vámi

Opakované konzultace a monitorování výsledků dávají šanci každému, kdo to se sebou myslí vážně. My jsme připraveni vám pomoci. Staneme se vaším koučem při cestě za lepším zdravím.

Základní diagnostika a konzultace

Dodejte si odvahu a přijďte do Světa zdraví zjistit svůj stav. Jsme si jisti, že vás překvapíme našimi možnostmi i ojedinělým systémem.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví. Přesnost měření je při přibírání na váze absolutně klíčová.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít řešení problémů, se kterými jste k nám přišli.

Doporučení, možnosti řešení

Na závěr vám sdělíme základní doporučení a možnosti, jak lze vaši situaci řešit ve právě ve Světě zdraví. Pak už se musíte rozhodnout sami.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů